Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybor samochodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Dzięki za wszelkie sugestie, ja zamierzam kupić Opla Insignię - bardzo mi się podoba. Chociaż zanim ja się dorobię własnego autka, to jeszcze pewnie sporo czasu minie. Ale zmotywowałam się trochę do odkładania i zamówiłam breloczek , który codziennie będzie mi przypominał o moim celu

    Komentarz


    • #32
      hej,
      jak już macie swoje wymarzone auta to dbajcie o nie! róbcie przeglądy, szczególnie gdy ruszacie w długą podróż. Zobaczcie jak ważny jest układ klimatyzacji życzę udanych urlopów!

      Komentarz


      • #33
        Wybór samochodów jest przeogromny, musicie coś wybrać idealnego do swoich potrzeb. Ja to generalnie mogłabym polecić samochody marki Ford. Te w sumie od dawna są u nas w domu, paru znajomych też ma i wszyscy chwalą sobie. Zajrzyjcie może do salonu Forda umówcie się na jazdę próbną, a coś z pewnością wybierzecie.

        Komentarz


        • #34
          Gdybym miała teraz wybrać samochód z salonu nie wiem na co bym postawiła. Na Skodę?

          Komentarz


          • #35
            Ja ostatnio widziałem fajne modele Hondy, generalnie to modeli jest teraz wiele, ale trzeba się na jakiś samochód zdecydować

            Komentarz


            • #36
              Zamieszczone przez plomba Zobacz posta
              Ja nie znam tych aut. Jednakże jak masz z pewnego źródła, to czemu nie?
              Jeśli szukacie sprawdzonych warsztatów mechanicznych z Lublina to zapraszam tutaj,

              Komentarz


              • #37
                Hej, jestem świeżo po zakupie nowego samochodu - dokładnie Forda Kugi na oponach letnich, jednak już wchodzimy w sezon jesienny i zaraz przyjdzie zima, czy powinnam zaopatrzyć się już w tym momencie w opony zimowe? Mogłam zrobić to wcześniej, wydaje mi się, że wtedy byłoby nieco taniej. Jednak na ceneo znalazłam wiele ofert opon continental . Czy kupilibyście takie opony?

                Komentarz


                • #39
                  Ja się na tym niestety nie znam. Raczej nie będę tutaj w stanie pomóc.

                  Komentarz


                  • #40
                    Tutaj macie ciekawe oferty dobrych samochodów w niezłych cenach

                    Komentarz


                    • #41
                      Ja uważam, że warto dbać o samochód, tak aby długo nam posłużył. Nie mówię tu o regularnych przeglądach, czy też wymianie oleju, ale o kwestiach estetycznych. Jeżeli wasz samochód z zewnątrz prezentuje się nieciekawie to warto zastanowić się nad zakupem takich nakładek stalowych Myślę, że każdy samochód będzie wyglądał dzięki nim lepiej.

                      Komentarz


                      • #42
                        Ja ostatnio kupiłem sobie samochód i naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony.Ten samochód jest boski

                        __________________________________________________ ____________________________

                        Komentarz


                        • #43
                          A co w sytuacji, kiedy Twój samochód zostaje nadwyrężony po wypadku? Wówczas, trzeba znaleźć dobrego specjalistę, który zna się na tym temacie i wie, czy jest szansa na naprawę. Zgłoś się do i zobacz co mogą zrobić dla Twojego auta.

                          Komentarz


                          • #44
                            No dobra, a co zrobić w sytuacji kiedy zgubisz dowód rejestracyjny... ? Albo jeszcze gorzej - kartę pojazdu ! O tym jakoś nikt tutaj z was nie wspomniał, dopiero jak wszedłem sobie w internecie na stronę to tam udało mi się znaleźć informacje na temat tego jak powinienem postąpić w takiej sytuacji.

                            Komentarz


                            • #45
                              Ostatnio za bardzo małe pieniądze kupiłem sobie samochód.Ten samochód jest po prostu boski.

                              __________________________________________________ _

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X