Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybor samochodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ostatnio znalazłam - to bardzo fajna sprawa dla osób szukających samochodu jak i tez tych którzy chcą auto sprzedać.

    Komentarz


    • #17
      Jest w czym wybierać. Tyle ogłoszeń z 5 portali.
      Mam pytanie do znawców tematu, czy , jak twierdzi autor tekstu?

      Komentarz


      • #18
        Fajne to autko co ktoś tutaj wkleił. No ale wybór auta to nie taka prosta sprawa. Nawet jeżeli już wiesz ile masz pieniędzy, ile możesz wydać i na co stawiasz to potem trzeba wiedzieć czy sprzedający nie chce nam wcisnąć jakiegoś gruchota który został na szybko poskładany aby jeszcze trochę pojeździł i już. trzeba bardzo uważać bo można się nieźle naciąć.

        Komentarz


        • #19
          A jakie to auto ze zdjęcia? Podobają mi się takie samochody.

          Komentarz


          • #20
            Nie wiem jaki jest twój budżet, ale najlepiej celować w marki premium, gdyż jazda takimi samochodami to przyjemność sama w sobie. Warto dopłacić więcej i mieć komfort na co dzień. Jeżeli spojrzy się na to, jakie ceny mają np. części Volvo, to okazuje się, że nie ma się czego zabawiać. Dealerzy tej marki często udzielają rabatów na serwis. Więcej o tym można przeczytać tutaj: .

            Komentarz


            • #21
              Jak bym miała duży budżet do dyspozycji to wybrałabym taki samochód jaki jest dostępny do wynajęcia w. Taki czarny mercedes to moje malutkie marzenie, ale póki co mogę go co najwyżej wynająć na wyjątkowe okazje.

              Komentarz


              • #22
                Ciekawe opcje dajecie, podobają mi się !

                Komentarz


                • #23
                  Ano właśnie, wszystko zależy od budżetu :P Gdyby móc, to każdy kupowałby sobie eleganckie autko z salonu

                  Komentarz


                  • #24
                    Jest dużo świetnych samochodów, wystarczy trochę poszperać i można całkiem tanio kupić coś fajnego.

                    Komentarz


                    • #25
                      Rzeczywiście można kupić całkiem dobre auto za niewielkie pieniądze i można też za niewielkie pieniądze zamontować w nim zestaw Optima a potem jeździć przez długie lata oszczędzając na kosztach paliwa. Sami zróbcie sobie taką kalkulację prawda że warto?

                      Komentarz


                      • #26
                        Ja niestety kompletnie się na tym nie znam. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...

                        Komentarz


                        • #27
                          Jak myślicie czy warto w dzisiejszych czasach wykupić dodatkowe ubezpieczenie samochodu czy jednak nie ? Ostatnio wpadłem na ciekawy pomysł i kupno samochodu w Honda Plaza zakup samochodu z dodatkowym ubezpieczeniem, niezła opcja. Co o niej sądzicie ?

                          Komentarz


                          • #28
                            Myślę że warto rozważyć przede wszystkim awaryjność samochodu. Ja niestety przy zakupie kierowałem się głównie kryterium osiągów i teraz wożę ze sobą numer do pomocy drogowej aby w razie potrzeby móc szybko wezwać pomoc.

                            Komentarz


                            • #29
                              Wydaje mi się, że to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny... Można sobie dzięki temu wielu problemów oszczędzić.

                              Komentarz


                              • #30
                                Jak kupujesz używany samochód, to pamiętaj, że możesz się nadziać... Ogólnie jeden serwis bardzo fajnie to opisał w swoim artykule Można poczytać zanim się zdecydujesz

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X