Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piękne kanapy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Piękne kanapy

    Jeśli lubisz w salonie mieć bardzo eleganckie i wygodne meble wypoczynkowe a właśnie planujesz je zmienić na nowsze, koniecznie zamów u nas idealnie dopasowane pod Twoje oczekiwania

  • #2
    Ja lubię proste meble, najlepiej w stylu skandynawskim. Spodobała mi się ostatnio najnowsza kolekcja Vox. A co Wy o niej myślicie?

    Komentarz


    • #3
      Witam ja lubię meble Etap bardzo ładne i nowoczesne

      Komentarz


      • #4
        A to ja nie kojarzę mebli z tej firmy. Zaraz sprawdzę czy można je znaleźć w internecie.

        Komentarz


        • #5
          Widziałam na stronie ikeii. Pozdrawiam.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Patinka Zobacz posta
            Ja lubię proste meble, najlepiej w stylu skandynawskim. Spodobała mi się ostatnio najnowsza kolekcja Vox. A co Wy o niej myślicie?
            Myślę, że jest w porządku. Nie znam się na meblach.

            Komentarz


            • #7
              Super, dzięki za wszystkie porady

              Komentarz


              • #8
                Jan lubię z eko skóry

                Komentarz


                • #9
                  Ja niestety mam małą sypialnię, ale myślę o wstawieniu do niej jakiegoś pięknego łózka. Mam różne pomysły, ale najlepiej podpowiedział mi jak urządzić . Zdecyduję się chyba na duże łóżko z szafka 140 cm obok i na półki. Ścianę nad łóżkiem ozdobię jakimś oryginalnym obrazem. Zastanawiam się jeszcze nad lustrami, ale to już temat na później.

                  Komentarz


                  • #10
                    Kanapy w stylu skandynawskim znajdziesz w internetowym sklepie: . Jest duży wybór i niskie ceny. Moja żona męczy mnie o kanapę w tym stylu, którą sobie tam upatrzyła. Nie wiem tylko, czy taki kolor jasno-szary, nie będzie zbyt łatwo brudzący?

                    Komentarz


                    • #11
                      Kanapa to podstawa w każdym salonie

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja zakochałam się ostatnio w. Pasują idealnie do wystroju mojego salonu Może też Wam przypasują do gustu?

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Nie jestem w stanie pomóc.

                          Komentarz


                          • #14
                            Piękne kanapy to jedno ! Ale salon to również moim przynajmniej zdaniem gra światła, oświetlenie dobre może wiele zmienić i sprawić, że naprawdę będzie bardzo ładnie wszystko wyglądało. My z żoną mieliśmy przy tym wyborze nie mały dylemat, bo ofert jest naprawdę masa ale koniec końców zdecydowaliśmy się na lampy Loft , wydaje się nam to dobrym rozwiązaniem. Podobają Wam się ? Szczerze jeszcze przed zakupem nie wiedziałem, że takie lampy w ogóle istnieją, ale no zakup uważam za udany

                            Komentarz


                            • #15
                              Taka skandynawska to faktycznie jest najlepsza.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X