Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Meble do salonu fryzjerskiego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Byle były przytulne i kreowały fajną przyjacielską atmosferę. U fryzjera człowiek chce się czuć jak w domu a nie w centrum handlowym :P.


    ____________

    Komentarz


    • #17
      Również jestem zdania, że w internecie można znaleźć dużo ciekawych rozwiązań.

      Komentarz


      • #18
        Odpowiednie wyposażenie salonu to podstawa więc warto wybrać dobrze!

        Komentarz


        • #19
          Meble - lady i mebel biurowe możesz zamówić w , natomiast meble fryzjerskie najlepiej w hurtowni fryzjerskiej. Dzięki temu sporo zaoszczędzisz.

          Komentarz


          • #20
            Super, dzięki wielkie za wszystkie porady Z całą pewnością mi się przydadzą

            Komentarz


            • #21
              W salonie fryzjerskim na pewno musicie utrzymać odpowiednią higiene. Przeciez dotykacie co chwile włosów i skóry głowy waszych klientek. Może warto dlatego postawić na ciekawe rozwiązanie od firmy . Są to kosze bezdotykowe, otwierają się same, za pomocą czujników więc gwarantują pełną higiene przy wyrzucaniu śmieci

              Komentarz


              • #22
                Teraz bardzo modne stało się dbanie przez facetów o swoje brody. Mysleliscie zeby rozszerzyć swoją działalność fryzjerską i wdrożyć usługi barberskie u siebie? Moze to będzie strzał w 10. Możecie zaopatrzyć się w niezbędne produkty w sklepie jest tam wszystko co potrzebne do dbania o brody i włosy facetów

                Komentarz


                • #23
                  Pytanie, czy na pewno macie odpowiednie umiejętności ku temu, by samodzielnie zaaranżować Wasze salon? Jeśli nie jesteście co do tego przekonani, to powinniście pomyśleć o skorzystaniu ze wsparcia takich firm jak Naos Wnętrza. Myślę, że może być to dla Was ogromnym ułatwieniem, przekonajcie się o tym smai.

                  Komentarz


                  • #24
                    Jestem tego samego zdania.

                    Komentarz


                    • #25
                      Rozwiązania do salonów - [url]https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/[/url] Stawiajcie na jakość. Tylko ona ma sens. Byle czym nie zdobędziecie rynku!

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X