Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Meble do salonu fryzjerskiego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Meble do salonu fryzjerskiego

    Problemy z zębami imają się także fryzjerów, wiec może znajdzie się tu ktoś, kto będzie mógł mi pomóc i doradzić
    Otóż, odkupiłam salon fryzjerski. Salon nie był remontowany przez wiele lat, sprzęt też pozostawia wiele do życzenia. Kupiłam za nieduże pieniądze ze względu na dobrą lokalizację. Chciałabym zrobić remont i kupić nowy sprzęt. Buszowałam trochę po sieci i na Lapuella znalazłam świetne, nowoczesne z Ayala, zupełne przeciwieństwo tego co obecnie stoi w salonie Macie może jakieś doświadczenia z tą firmą, może ktoś z Was posiada ich sprzęt i mógłby szepnąć słówko.
    Z góry dziękuję

  • #2
    Witam musisz wybrać co ci sie podoba i na co cię stać

    Komentarz


    • #3
      Jestem tego samego zdania co poprzednik. Zaplanuj sobie co będzie ci niezbędne i poszukaj odpowiedniego sprzętu. Opinii najlepiej szukaj na forach branżowych. Z mojej strony mogę ci powiedzieć, że dobrze w takich gabinetach sprawdzają się systemy przesuwne . Pomyśl o ich zamontowaniu

      Komentarz


      • #4
        Do salonu fryzjerskiego

        Moim zdaniem w każdym salonie fryzjerskim nie może zabraknąć takich mebli, jak . Dzisiaj klienci zwracają uwagę na to, w jaki sposób są obsługiwani, a taki element wystroju na pewno sprawi, że salon jako taki będzie wyglądał bardzo elegancko.

        Komentarz


        • #5
          Witam ja polecam skorzystać z tej firmy mają bardzo duże doświadczenie z meblami nie tylko do salonu fryzjerskiego, ale i do biura czy do domu.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez lentilka Zobacz posta
            Problemy z zębami imają się także fryzjerów, wiec może znajdzie się tu ktoś, kto będzie mógł mi pomóc i doradzić
            Otóż, odkupiłam salon fryzjerski. Salon nie był remontowany przez wiele lat, sprzęt też pozostawia wiele do życzenia. Kupiłam za nieduże pieniądze ze względu na dobrą lokalizację. Chciałabym zrobić remont i kupić nowy sprzęt. Buszowałam trochę po sieci i na Lapuella znalazłam świetne. Macie może jakieś doświadczenia z tą firmą, może ktoś z Was posiada ich sprzęt i mógłby szepnąć słówko.
            Z góry dziękuję
            Trzeba pochodzić po innych salonach fryzjerskich i zobaczyć jak pięknie można umeblować gabinet kosmetyczny. Ja chodzę na zmianę fryzury na i zawsze wychodzę zadowolona, nie tylko z powodu ładnego wyglądu saloonu, ale też z fryzury.

            Komentarz


            • #7
              Tutaj: znajdziesz wiele ciekawych informacji dot. mebli fryzjerskich oraz rady, jak kupić je w niskich cenach.

              Komentarz


              • #8
                Nietypowe fryzury męskie też robią w tym wrocławskim salonie? Mój facet się uparł na dosyć fajne uczesanie, jakie znalazł tutaj: .
                Tylko nie jestem pewna czy tam je wykonają.

                Komentarz


                • #9
                  Najlepiej jest zaglądać na strony internetowe hurtowni fryzjerskich. Tam są często także poradniki, opisy i komentarze o firmach, może coś znajdziesz.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ciekawe opcje dajecie, dzięki za porady !

                    Komentarz


                    • #11
                      Najlepiej poszukać w jakich hurtowniach fryzjerskich, tam nie powinno tego brakować.

                      Komentarz


                      • #12
                        Możesz poszukać w sklepch internetowych. Warto tez kupić do salonu żeby mieć gdzie trzymać komsmetyki do włosów które klientki moga u was kupić

                        Komentarz


                        • #13
                          tak w temacie salonu fryzjerskiego, czy ktoś z was ma może fototapety w salonie? Ja myślałam, by umieścić na jednej ścianie takie spokojne kwiaty białe tulipany, każda kobieta je lubi, uważam że były by świetną aranżacją w salonie, jak myślicie?

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja akurat ostatnio przeprowadzałam małe odświeżenie wystroju w moim salonie, wiele inspiracji znalazłam w internecie oczywiście, ale nie zawsze przekładało się to na dostępność w sklepach i hurtowniach. Ale polecam przejrzeć sobie: . Wiele z tych propozycji znalazłam na stronach polskich hurtowni fryzjerskich

                            Komentarz


                            • #15
                              Zerknijcie sobie też tutaj - . Porządne i dobrze wyglądające meble w każdym salonie fryzjerskim to podstawa. Bo przecież kto chciałby czesać się czy koloryzować włosy w obskurnym salonie?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X