Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypad nad morze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wypad nad morze

    Chcesz wyjechać nad morze i zastanawiasz się jakie lokum i w jakim mieście wybrać? A co powiesz na nasze piękne i luksusowe ? Oferujemy najlepsze ceny na rynku, sprawdź i przekonaj się, że to mogą być najlepsze wakacje!

  • #2
    Póki co nie panuje wypadu nad morze, niespecjalnie lubię te okolic,e wolę jednak góry.

    Komentarz


    • #3
      Witam ja lubię morze ale nie polskie u nas nic nie ma infrastruktury dosłownie nic

      Komentarz


      • #4
        jadę dzisiaj . Ale jakoś nie przepadam za trójmiastem .

        Komentarz


        • #5
          ja właśnie uwielbiam Trójmiasto za jego uniwersaność. Jest morze gdzie można się kąpać, są zabytki do zwiedzania, lizn knajpki, bary i dyskoteki. Dla każdego cos się znajdzie

          Komentarz


          • #6
            A nie sądzicie, że nad morzem jest raczej dość monotonnie? Ja zawsze wolałem góry czy choćby jeziora - okolice sa wtedy bardziej zróżnicowane i jest gdzie chodzić na spacery.

            Komentarz


            • #7
              Tak, uważam, że wypad nad morze może być monotonny, ale z drugiej strony, jak ktoś wie, co chce robić, to taki wyjazd może mieć sens. Ostatnio czytałam artykuł o tym, jak spakować się na wyjazd nad morze: i jedną z wymienionych tam rzeczy było zabranie gier i zabawach żeby móc bawić się choćby na plaży. To też ciekawe rozwiązanie, a i wiele osób mimo wszystko lubi jeździć nad morze.

              Komentarz


              • #8
                Wyjazdy nad morze

                Moim zdaniem tak na dobrą sprawę nie tylko nad morzem można się u nas dobrze bawić. Bardzo ciekawie prezentują się bowiem oferty wyjazdów na obozy sportowe z oferty EH School . W ich trakcie bowiem można nauczyć się chociażby pływania na wakeboard, a także rozpocząć przygodę z innymi sportami wodnymi, co na pewno będzie niezapomnianą przygodą.

                Komentarz


                • #9
                  Wszystko zależy od organizacji, jeżeli sprawdzimy przed wyjazdem zabytki albo ciekawe miejsca do odwiedzenia to nie musimy ciągle wylegiwać się na plaży, co bywa męczące po pewnym czasie.
                  Jak wszędzie w Polsce nad morzem znajdzie się coś ciekawego do oglądania.

                  Komentarz


                  • #10
                    Moim zdaniem nad morze można pojechać o każdej porze roku. Pomocne w tym, aby wybrać cel podróży mogą być tego typu strony
                    Ja dowiedziałam się z niej, że Świnoujście ma różne nieznane mi oblicza.
                    Na pewno tam pojadę, aby zobaczyć liczne fortyfikacje, latarnie, falochrony, oraz podziemne miasto Wolin.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja akurat z nadmorskich miejscowości najbardziej lubię chyba Świnoujście. A co do noclegów to mogę polecić np , szczególnie jeśli chcecie pojechać do jakiegoś miejsca ze SPA.

                      Komentarz


                      • #12
                        A to ja nie za bardzo. Wolę zagranicę.

                        Komentarz


                        • #13
                          No, nie ma co ukrywać, za granicą morze nie jest takie zasyfione.

                          Komentarz


                          • #14
                            Bardzo fajnie jest na północnych Kaszubach:

                            Komentarz


                            • #15
                              Tak, na wypoczynek wśród pięknej przyrody Kaszuby są świetne. Teraz trochę tam już chyba zimno. Ja bym bardziej się wybrała do ciepłych krajów i uciekła od nadciągającej zimy.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X