Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypad nad morze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja wolę spędzać wakacje gdzies gdzie będzie ciepło - czyli nie w Polsce Szukam teraz czegoś egzotycznego - np byłby super albo ....

    Komentarz


    • #17
      Też na wakacje nie jeżdże nad polskie morze, bardziej na weeken, czasem 4 dni i to wszystko. Przeważnie wynajmujemy ze znajomymi busa od i ruszamy się odprężyć i nawdychać jodu. Z kolei na wakacje preferuje cieplejsze miejsca - Włochy, Chorwacja, Hiszpania, a w tym roku planujemy podbić Portugalię.

      Komentarz


      • #18
        Polskie morze czy góry rewelacja !

        Komentarz


        • #19
          Myśleliście może o jakimś bardziej "rajskim" kierunku? Bo ja non stop myśle. Już mam nawet konkrete miejsce - Teneryfę. Poogladajcie sobie zdjęcia w necie, jest tam przepięknie. Poczytajcie sobie o niej na blogu

          Komentarz


          • #20
            Tylko nad morzem czasem trudno o dobra pogodę, dlatego ja zwykle wybieram góry;-).

            Komentarz


            • #21
              JA też w tym roku planuję odwiedzić morze bałtyckie. Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie zjadliwa

              Komentarz


              • #22
                A jak z reguły wygląda Wasz wakacyjny budżet ? Odkładacie na wakacje cały rok czy może korzystacie z pożyczek ? Pytam w kontekście wyników wakacyjnego Barometru Ferratum . Co sądzicie o tych wynikach ? Jak to wygląda w Waszych rodzinach ?

                Komentarz


                • #23
                  My również wybieramy się na nasze polskie morze

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja odwiedzam morze co roku i polecam!

                    Komentarz


                    • #25
                      Moim zdaniem wypad nad morze jest bardzo dobrym pomysłem! Mi się właśnie coś takiego marzy - szczególnie kamperem Znalazłam tutaj i zastanawiam się właśnie czy warto z tego skorzystać

                      Komentarz


                      • #26
                        Wielkie dzięki za wszelkie porady Z całą pewnością mi się przydadzą

                        Komentarz


                        • #27
                          Lubię polskie morze, nawet przy takiej pogodzie jak w tym roku.

                          Komentarz


                          • #28
                            Super wypad tylko trochę niepewny. Wiadomo jak to nad Polskim morzem Ja za to jednak nastawiam się na atrakcje samej jazdy Od kiedy kupiliśmy motocykl to każde wakacje wygladaja o wiele lepiej. Musimy jeszcze odwiedzic serwis i mozemy ruszac w droge

                            Komentarz


                            • #29
                              A może jakieś przytulne jezioro na Kaszubach? Całkiem fajne są choćby tutaj Myślę, że warto się im przyjrzeć*

                              Komentarz


                              • #30
                                W sumie całkiem dobra myśl. Tam jest mniej tłoczno.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X