Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zdrowa dieta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    a co sądzicie o suplementach?
    -

    Komentarz


    • #19
      Zawartość tej strony artykułu uważam za dość interesującą i przydatną dla mnie, dziękuję za udostępnienie
      Ostatnio edytowany przez apkxyz11; 18.03.2020, 11:57. Powód: https://sites.google.com/site/1playergames66/ninja-cat

      Komentarz


      • #20
        Na co dzień raczej staram się zdrowo odżywiać, ale to nie znaczy, że raz na jakiś czas nie pozwolę sobie na jakiegoś fast fooda. Gdy już mi przyjdzie ochota na coś mniej zdrowego, to jest to najczęściej pizza, którą zamawiam z tego rankingu pizzerii we Wrocławiu:
        Ostatnio edytowany przez AdamP15; 16.04.2020, 11:59. Powód: http://www.wroclaw.alepizza.com/

        Komentarz


        • #21
          Zdrową dietę moim zdaniem warto jest też polączyć z odpowiednim planem treningowym


          _________________
          kwas hialuronowy przed ciążą Opole ()

          Komentarz


          • #22
            dieta ma znaczący wpływ na nasz cały organizm, okej może szybko schudniecie, ale nie zawsze nie ucierpi na tym wasze ciało, moja koleżanka jak była na diecie lekkostrawnej zaczęła mieć problem z mocno przesuszoną skórą, po kąpieli jej skóra była biała i szorstka, stosowała kremy i balsamy ale dalej efekty były marne, lekarz jej polecił dodać do diety produkty bogate w zdrowe tłuszcze, dodatkowo też zaczęła przyjmować kapsułki Neoglandyna mające w składzie zdrowe oleje omega 3 i omega 6 dzięki nim jej sytuacja się poprawiła, skóra znów wyglądała zdrowo i była nawilżona jak kiedyś polecam!!

            Komentarz


            • #23
              Myślę, że zdrowa dieta jest niezbędna dla dobrego życia.
              https://catninja.pro/
              Ostatnio edytowany przez robortL; 16.12.2020, 13:18.

              Komentarz


              • #24
                Zdrowa dieta to podstawa powinna być zbilansowana w kwasy tłuszczowe omega których nośnikiem mogą być orzech wcześniej ktoś wspomniał o olejkach to też wydaje się niezłe rozwiązanie regulują apetyt i dostarczają minerały do organizmu
                Ostatnio edytowany przez Izaimarcin; 03.06.2020, 11:44.

                Komentarz


                • #25
                  również uważam, że same suplementy nie pomogą, trzeba zdrowo się odżywiać, dbać o swój organizm od wewnątrz i zewnątrz, unikać używek itd. Jeśli coś was niepokoi od razu iść do lekarza, ja niedawno odczuwałam dziwne kłucie w brzuchu, dobrze, że poszłam na badanie USG brzucha do przychodni Multimed (polecam każdemu – nowoczesna, czysta i funkcjonalna przychodnia gdzie pracują doskonali specjaliści), dzięki temu mogłam szybko rozpocząć odpowiednie leczenie i w krótkim czasie doszłam do siebie

                  Komentarz


                  • #27
                    jEDEN, dWA, tRZY
                    Ostatnio edytowany przez Anna_Tee; 19.11.2020, 15:17.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X