Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trener personalny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Trener personalny

    Od niedawna ćwiczę z Michałem Wrzoskiem i jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości treningów, jak i z samego podejścia trenera do tematu. Ma bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej przez siebie pracy, choć na pierwszych treningach byłem innego zdania. Treningi były ciężkie, a sam trener wymagający, ale teraz widzę, że przyniosło to rezultat, którego oczekiwałem i jak najbardziej bym mógł polecić treningi z tym panem Można też u niego skorzystać z usługi , dla tych którzy mają trochę mniej wolnego czasu

  • #2
    Ja sam mam od nie dawna bardzo dobrego trenera personalnego.Z tego trenera jestem zadowolony bo jest bardzo dobrym w tym co robi.

    __________________________________________________ __________________________________________________ ____

    Komentarz


    • #3
      W mojej opinii koszty za współpracę z trenerem personalnym są po prostu zbyt duże..

      Komentarz


      • #4
        Ja niestety w ogóle się na tym nie znam. Nie będę w stanie w tym zakresie tematycznym pomóc.

        Komentarz


        • #5
          Ja jestem bardzo zadowolona i cieszę się że poszłam do Panaceum i zapisałam się na ten trening EMS z trenerem personalnym, wcale to nie są duże koszty a rezultat jest fantastyczny, na siłowni musiałabym spędzać bez tego długie godziny a tu prawie bez wysiłku osiągnęłam nawet więcej niż zamierzałam

          Komentarz


          • #6
            Każdy będzie działał po swojemu. Jeden poradzi sobie sam ze swoim celem a drugi jednak bedzie potrzebowal planu no i ostrego trzymania w ryzach Sama w sumie z ciekawości wylądowałam tutaj na treningach EMS sporo słyszłam o wielopłaszczyznowych efektach, które wlasnie przekladaja sie i na wagę, ale zwlaszcza na sylwetke, stymulacje mięsni w połaczeniu wlasnie z odpowiednia dieta. Chodze niby dopiero 2 tygodnie na zajecia ale efekty juz widze, a wlasciwie czuje, bo jest mi jakos tak lżej i mam wiekszego powera!

            Komentarz


            • #7
              To duży koszt, ale jak się trafi na dobrą osobę - warto.

              Komentarz


              • #8
                nigdy nie korzytsałem z usług takiego trenera ale może to być fajne

                Komentarz


                • #9
                  Pomoc trenera personalnego może być naprawdę przydatna, pod warunkiem, że rzeczywiście jest on wykwalifikowany i ma już wyrobioną opinie.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X