Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep z ubraniami dla dziewczynek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sklep z ubraniami dla dziewczynek

    Hejka dziewczyny Jak w temacie - poszukuję jakiegoś sprawdzonego sklepu z ubraniami dla dziewczynek (dla niespełna dwulatki). Korzystacie może z czegoś sprawdzonego? Ja czasami korzystam z ale chciałabym mieć więcej tego typu ofert do wyboru

  • #2
    Tego sklepu akurat nie znam. Może sprawdź ? Jestem pewna, że Ci się spodobają. Są bardzo starannie wykonane i widać, że wykorzystano do nich dobrej jakości materiały.

    Komentarz


    • #3
      Witam teraz jest tyle pieknych ubranek w zwykłych sklepach że nie trzeba zamawiać przez internet

      Komentarz


      • #4
        Moim zdaniem ich wybór jest o wiele mniejszy. I ceny też są zazwyczaj wyższe.

        Komentarz


        • #5
          Masz rację. Każdy ma jednak prawo do podjęcia własnej decyzji.

          Komentarz


          • #6
            Pewnie, że tak. Tylko z drugiej strony - po co przepłacać? Dzieci szybko rosną...

            Komentarz


            • #7
              Ja dla swojej córki zamawiam ubrania praktycznie przez internet. Mała szybko rośnie tak wiec praktycznie co sezon musi mieć wymieniona garderobę bo ta z zeszłego roku jest już na nia za mała...
              Mam kilka swoich ulubionych sklepów . Często zamawiam dla niej .

              Po pierwsze sa dobrej jakosci, po drugie cena jest niższa niż stacjonarnie.

              Komentarz


              • #8
                Moja siostrzenica uwielbia księżniczkę Elzę. Zamówiłam więc pakiet koszulek z z klatkami z filmu Kraina lodu. Gdybyście zobaczyli jej radość! Coś niesamowitego!

                Komentarz


                • #9
                  Ja tam zabawki dla chrześniaków zamawiam online, ceny są niższe, a zabawka przychodzi prosto do domu A i ceny za dostawy też nie są takie wysokie to dlaczego nie. Osobiście polecam Mamisie.pl wystartowali niedawno i mają ogromny asortyment zabawek, akcesoriów dla niemowląt czy akcesoriów do szkoły. Polecam sprawdzić.

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeżeli szukacie zabawek dla dzieci typu , edukacyjne itp. to warto przejrzeć sobie sklep clicstoys. Mają spory wybór i w miarę przystępne ceny. Moim zdaniem zabawki edukacyjne to najlepsze rozwiązanie, dzięki nim dziecko można rozwijać wyobraźnię kreatywność, a także zdolności motoryczne.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X