Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Handel on-line, czy wyprze handel bezpośredni?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Handel on-line, czy wyprze handel bezpośredni?

    Handel w sieci powoli wypiera tradycyjną formę handlu. Co raz więcej sklepów zaczyna opierać swoją sprzedaż właśnie o sprzedaż internetową. Jeśli mamy sklep stacjonarny to trzeba poważnie się zastanowić nad możliwością handlu on-line. Nie jest to proste, ale istnieje dużo firm, które zapewniają wsparcie dla e-Commerce, takich jak np. . Dużo znanych sieciówek decyduje się na otwarcie tzw. showróomów, gdzie klienci mogą obejrzeć towar, ale zamówić go już przez internet, bo takie rozwiązanie zapewnia więcej korzyści.

  • #2
    Nie sądzę, raczej nie ma nawet na to szans. Ludzie nadal kupują w sposób tradycyjny i to się nie zmieni.

    Komentarz


    • #3
      Faktycznie handel w sieci stał się obecnie bardzo modny. Widać, że sporo osób woli zrobić zakupy online z opcją dostawy do domu. To spora wygoda i możliwość przejrzenia wielu ofert bez wychodzenia z domu. Sklepy z żywnością pozostaną w większości stacjonarne z dodatkową możliwością dostarczenia produktów do domu. Prowadziłam spory sklep stacjonarny przez 10 lat, ale od dwóch swoją działalność prowadzę jedynie w internecie. Postawiłam halę namiotową oraz zdecydowałam się na przewóz ładunków drobnicowych na terenie kraju. Nawiązałam współpracę z firmą transportową Odeszły mi koszty utrzymania sporej powierzchni sklepowej. Promuję się w sieci i zyski są lepsze niż w sklepie stacjonarnym.

      Komentarz


      • #5
        Myślę,że niebawem będzie ogólny tylko handel online.

        __

        Komentarz


        • #6
          Moim zdaniem handel online zdecydowanie wygrywa.

          Komentarz

          Pracuję...
          X