Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowoczesne narożniki pod wymiar

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowoczesne narożniki pod wymiar

    Witam serdecznie. Szukam firmy produkującej nowoczesne narożniki pod wymiar. Kogo możecie mi polecić? Dużo pozytywnych opinii czytałem o tej firmie . Co sądzicie?

  • #2
    Takie nowoczesne narożniki zawsze są bardzo drogie. Ja o tym wiem bo jestem ekspertem w tej sprawie tak naprawdę i to dobrym.

    __________________________________________________ ______________________________________________
    Ostatnio edytowany przez antoni554778; 01.12.2018, 13:22.

    Komentarz


    • #3
      Może najlepiej zamówić taki mebel bezpośrednio od stolarza. Ja tak zrobiłem. Podobnie jak z biurkiem, komodą i regałem

      Komentarz


      • #4
        Mi samemu udało się zrobić meble.

        Komentarz


        • #5
          To jest pan bardzo dobry jak sam pan zrobił meble.Może pan ma jakąś działalność.

          __________________________________________________ ______________________

          Komentarz


          • #6
            Dzięki wielkie za interesujące porady. Myślę, że mi się to przyda

            Komentarz


            • #7
              AdamP15, to chyba trochę przepłaciłeś. Na mają świetne komody , regały czy biurka, w bardzo przyzwoitych cenach

              Komentarz


              • #8
                Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

                Komentarz


                • #9
                  jak dla mnie takie narożniki świetnie się sprawdzają

                  Komentarz


                  • #10
                    też lubię meble pod wymiar

                    Komentarz


                    • #11
                      Takie meble łatwo dopasować pod mieszkanie.

                      __

                      Komentarz


                      • #12
                        nie znam tej firmy ale robota na wymiar, to dobre rozwiązanie. Sprawdziła się przy remoncie kuchni. przycięte na wymiar pasują idealnie

                        Komentarz


                        • #13
                          Fajnie, ale pewnie drogo, bo pod wymiar jednak trochę kosztuje.

                          Komentarz


                          • #14
                            Kosztuje i to sporo. Moim zdaniem kupowanie narożników czy kanap na wymiar jest w ogóle nieopłacalne. Tym bardziej, że postawienie sofy w salonie raczej nie jest problematyczne. Gorzej mebli kuchennych i tutaj robione pasowałyby idealnie. Teraz jest bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych. Sama ostatnio kupiłam kanapę przez internet jest cudowna i bardzo wygodna. Dostarczona w wyznaczonym terminie i bez żadnych uszkodzeń, więc nie ma się co martwić transportem.

                            Komentarz


                            • #15
                              Też jakos nie widze tej koncepcji z naroznikiem pod wymiar. Przeciez teraz w ofertach salonów jest tyle różnych modeli, ze spokojnie mozna dopasowac wymiar do swojego - nawet jesli jest wielkosci poddaszowego salonu. Kwestia podjechania chociazby do salonów agata i obejrzenia na miejscu propozycji

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X