Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co z włosami?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co z włosami?

    Czy uważacie, że włosy i ich kondycja mogą w jakiś sposób wskazywać na nasz ewentualny zły stan zdrowia? Od pewnego czasu mam bardzo zmienioną strukturę włosów, bardzo wypadają i to nie jest kwestia zmiany diety czy czegokolwiek... Zamierzam zrobić specjalne badania , znacie takie coś?

  • #2
    Mogą, mogą. Na przykład ich nadmierne wypadanie może świadczyć o złej diecie czy też chorobie.

    Komentarz


    • #3
      Dieta! Często winą jest dieta. Trzeba mieć ją dobrze zbilansowaną.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez plomba Zobacz posta
        Dieta! Często winą jest dieta. Trzeba mieć ją dobrze zbilansowaną.
        Tak zdecydowanie dieta. Być może za mało warzyw i owoców jesz. Konieznie dostarcz do swojego organizmy witaminy a włosy zregeneruj odpowiednią odżywką. Zobacz sobie mają profesjonalne kosmetyki do włosów.

        Komentarz


        • #5
          W okresie kiedy mniej dostępnych jest owoców i warzyw w naturalnej postaci dobrze jest wspomagać się witaminami i minerałami
          , które brak wpływa również na kondycje włosów.

          Komentarz


          • #6
            Samemu możesz dbać o to, aby włosy były w dobrej kondycji. Na pewno nie wolno myć ich w zbyt cieplej wodzie. Zależy skąd jesteś, ale są różne salony urody, gdzie możesz spytać o radę

            Komentarz


            • #7
              Ja myję naturalnymi środkami i nie narzekam

              Komentarz


              • #8
                Może warto o to zapytać jakiegoś znajomego? Fajnie potrafią doradzać znajomi

                Komentarz


                • #9
                  Oczywiście, że mogą. Mi, gdy wypadały to udałam się do lekarza i okazało się, że mam problemy z tarczycą.

                  Komentarz


                  • #10
                    U mnie włosy wypadały, bo miałam niedobory minerałów, ale teraz już jest ok.

                    Komentarz


                    • #11
                      nigdy nie myślałam o tym żeby korzystać z salonu kosmetycznego po to, aby wzmocnić moje włosy, przecież teraz w drogeriach jest dostępna masa odżywek:

                      Zobaczcie że tylko na tej stronie pokazano ich ponad 20

                      Komentarz


                      • #12
                        Można jeszcze wypróbować którąś z płukanek przygotowanych w zaciszu domowym. Przykłady na nie znajdziecie w artykule

                        Komentarz


                        • #13
                          Czy taka płukanka do włosów może być zastosowana przed wykonaniem ? Chciałabym młodej fajnie włosy przygotować .

                          Komentarz


                          • #14
                            A to teraz specjalne fryzury na komunię się robi?

                            Komentarz


                            • #15
                              Z włosami zawsze jakieś kłopoty.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X