Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co z włosami?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    ...

    Ja postawiłam na aby zagęścić swoje i nie żałuję. Teraz mogę eksperymentować z fryzurami kiedy chcę

    Komentarz


    • #17
      Lekarz i podstawowe badania, od tego powinnaś zacząć. Lepiej nie testować kolejnych szamponów i innych skutecznych środków, bo każdy przypadek jest inny. Wypadanie włosów ma swoją przyczynę i należy to powstrzymać. Obecnie medycyna poszła tak do przodu, że włosy można uzupełnić. Ale z tym należy udać się do dobrej kliniki. Transplantacją włosów zajmuje się . Jej założycielem jest doktor Pietuszko, który jako pierwszy w kraju zastosował metodę FUE. Ale zanim pomyślisz o zagęszczaniu włosów, musisz powstrzymać ich wypadanie.

      Komentarz


      • #18
        przedłużanie włosów

        Cześć,
        ja proponuje przedłużanie włosów. Obecnie są do kupienia bardzo dobrej jakości włosy oraz przeróżne metody ich doczepiania. Profesjonalne doczepianie wykonuje salon Headstyler, sami zobaczcie ich oferta jest bardzo duża. Włosy przedłużam od nich już parę lat i jestem bardzo zadowolona
        polecam!!

        Komentarz


        • #19
          A może jesteście w stanie polecić jakieś naprawdę dobre szampony do włosów? Ja się właśnie bardzo poważnie nad zmianą obecnego, bo coś mi się wydaje, że nie przynosi on porządanych rezultatów... W ostatnim czasie poszperałam trochę w Internecie i znalazłam na przykład taką drogerię online z szamponami Mają dość szeroką ofertę i dodatkowo jeszcze niezłe ceny... Czy któryś z tych szamponów jest Waszym zdaniem wart uwagi? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie

          Komentarz

          Pracuję...
          X