Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Crm

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Crm

    Halo halo!
    Wykorzystując okazję, że jest tu dużo osób, zapytam o troszkę inny temat niż zazwyczaj:
    Czy jest tutaj ktoś kto ma doświadczenie z wprowadzeniem y ?
    Jak coś to zgłaszajcie się w poście, będę wdzięczna za każdą wiadomość, potrzebuję próby badawczej do pracy magisterskiej!

  • #2
    Systemy crm są w firmach bardzo przydatne. sama pracowałam ja kilku.

    Komentarz


    • #3
      Ja obecnie zastanawiam się nad wdrożeniem . Dowiedziałam się ponadto, że istnieje możliwość otrzymania unijnej dotacji na taki system.

      Komentarz


      • #4
        Teraz każda firma ma bardzo dobry system.Bez takich systemów firmy by po prostu nie rozwijały się.Jestem tego pewny.

        __________________________________________________ ____________________________________________

        Komentarz


        • #5
          Berberis polecam - działamy z nimi od dawna, system jest niezawodny, solidny, robi różnicę. Praca na takich rozwiązaniach to już coś.
          Najważniejsze jest takie dopasowanie elementów systemu, abyście faktycznie widzieli jego korzyści.
          Ale też logicznie - cudów to wy się od razu nie spodziewajcie. System też trzeba poznać i zrozumieć zasady jego działania.

          Komentarz


          • #6
            Na pewno na Berberis powinno być lepiej. Musicie tylko dopasować odpowiednią wersję. Krok po kroku dojdziecie do odpowiedniego punktu. Natomiast nic od razu. Dopiero stopniowo robi się swoje.

            Komentarz

            Pracuję...
            X