Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Crm

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • midel
    odpowiedział(a)
    Na pewno na Berberis powinno być lepiej. Musicie tylko dopasować odpowiednią wersję. Krok po kroku dojdziecie do odpowiedniego punktu. Natomiast nic od razu. Dopiero stopniowo robi się swoje.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Berberis polecam - działamy z nimi od dawna, system jest niezawodny, solidny, robi różnicę. Praca na takich rozwiązaniach to już coś.
    Najważniejsze jest takie dopasowanie elementów systemu, abyście faktycznie widzieli jego korzyści.
    Ale też logicznie - cudów to wy się od razu nie spodziewajcie. System też trzeba poznać i zrozumieć zasady jego działania.

    Zostaw komentarz:


  • Karolek44
    odpowiedział(a)
    Teraz każda firma ma bardzo dobry system.Bez takich systemów firmy by po prostu nie rozwijały się.Jestem tego pewny.

    __________________________________________________ ____________________________________________

    Zostaw komentarz:


  • magda13
    odpowiedział(a)
    Ja obecnie zastanawiam się nad wdrożeniem . Dowiedziałam się ponadto, że istnieje możliwość otrzymania unijnej dotacji na taki system.

    Zostaw komentarz:


  • wiolena
    odpowiedział(a)
    Systemy crm są w firmach bardzo przydatne. sama pracowałam ja kilku.

    Zostaw komentarz:


  • Kasia_1988
    rozpoczął temat Crm

    Crm

    Halo halo!
    Wykorzystując okazję, że jest tu dużo osób, zapytam o troszkę inny temat niż zazwyczaj:
    Czy jest tutaj ktoś kto ma doświadczenie z wprowadzeniem y ?
    Jak coś to zgłaszajcie się w poście, będę wdzięczna za każdą wiadomość, potrzebuję próby badawczej do pracy magisterskiej!
Pracuję...
X