Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Meble do ogrodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Meble do ogrodu

    Idzie wiosna! Czas wybrać jakiś mebel do naszego ogrodu. Przyznam się, że dla mnie najbardziej przypadł do gustu ten Prawda, że jest piękny? Moim zdaniem Ogrodolandia to najlepszy sklep, jeżeli chodzi o meble ogrodowe. Zgadzacie się ze mną?
    Ostatnio edytowany przez darek95; 30.03.2016, 14:32.

  • #2
    Jak dla mnie te meble wyglądają jak z wiejskiego pubu. Nie są ładne. Zdecydowanie bardziej podobają mi się meble z technoratanu.

    Komentarz


    • #3
      Mi też się te meble nie podobają. także jestem zwolenniczką tych wykonanych z technorattanu.

      Komentarz


      • #4
        Wygląda nieźle ta oferta

        Komentarz


        • #5
          Mi też podobają się meble z technorattanu. Wyglądają jednocześnie elegancko i nowocześnie.

          Komentarz


          • #6
            To prawda. Poza tym - są bardzo wytrzymałe i lekkie.

            Komentarz


            • #7
              Musicie też pomyśleć o zakupie do ogrodu. Warto o tym pomyśleć już na etapie projektowanie przestrzeni, ponieważ tak będzie najprościej.

              Komentarz


              • #8
                Jeśli chodzi o meble ogrodowe, to mi się ostatnio spodobała ta huśtawka ogrodowa:



                Znalazłam ją na stronie homebook.pl. Podoba Wam się? Postawilibyście ją u siebie?

                Komentarz


                • #9
                  Ratan jest idealny. 5 sezon w słońcu i mrozie i nadal dobrze się prezentują.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ale rattan, czy technorattan, jak ten na zdjęciu? Pytam, by się upewnić.

                    Komentarz


                    • #11
                      ja kupiłam świetne meble z imitacji rattanu w castoramie
                      bardzo dobrze się sprawują, są wygodne i nie były drogie w porównaniu z cenami jakie widziałam za takie meble. Łatwo się je myje.

                      Komentarz


                      • #12
                        Pięknie wygląda ten taras! A cotton ballsy tylko dopełniają aranżację!

                        Komentarz


                        • #13
                          Też bardzo mi się podoba ta aranżacja. Meble wyglądają na bardzo dobrej jakości.

                          Komentarz


                          • #14
                            A myśleliście nad do ogrodu? One bardzo ładnie wyglądają i na pewno nie zaburzyłyby aranżacji, za to mielibyście gdzie chować sprzęty potrzebne na co dzień. Ja nie lubię jak takie rzeczy są zostawiane na widoku.

                            Komentarz


                            • #15
                              ja Wam powiem tak - najlepsze meble to a dokłądniej meble zrobione na podstaiwe tych palet - jest wiele przykładów w internecie, można zrobić wspaniałe krzesła fotele itd

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X