Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Meble do ogrodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Też podobają mi się takie meble. Ale trzeba mieć smykałkę do tego typu robót.

    Komentarz


    • #17
      pomyślcie nad samodzielnym zrobieniem mebli, może być palet. wiem, że na pakobud.com.pl jest solidny producent palet. nie zaszkodzi zadzwonić i dowiedzieć się, jak to wygląda.

      Komentarz


      • #18
        Meble ogrodowe

        Jak ktoś ma umiejętności i czas - niech buduje. Można też kupić gotowe. Na przykład takie zwróciły moją uwagę na stronie: .



        Co o nich myślicie? Podobają Wam się?

        Komentarz


        • #19
          technorattan jest najlepszy, jak ta na przykład.

          Komentarz


          • #20
            Mam do Was takie małe pytanko, bo planuje otworzyć małą kawiarnie w moim mieście wraz z ogrodem, gdzie w lecie będzie można sobie usiąść, jednak mam problem z wyposażeniem wnętrza, na razie znalazłem firmę , jednak chce mieć coś sprawdzonego i pewnego, kojarzycie ich może ? Chętnie wysłucham jakiś sprawdzonych opinii w ich temacie, z góry dziękuję za komentarze

            Komentarz


            • #21
              Jeżeli macie gust i trochę wyobraźni to możecie stworzyć świetną aranżacje swojego ogrodu. Musicie też znależć odpowiedni sklep z meblami ogrodowymi. Ja dużo rzeczy do mojego ogrodu i nie tylko jeżeli chodzi o meble znalazłam na stronie Są tam też sadzonki, nasiona i wiele narzędzi ogrodniczych

              Komentarz


              • #22
                Mi marzy się nowa ławka z oparciem w ogrodzie. Znajoma wczoraj podesłała mi taką propozycję: tak się składa, że akurat jest przeceniona, ale przed zakupem chciałam się jeszcze Was doradzić - kupowaliście może coś z tej strony, warto?

                Komentarz


                • #23
                  A co powiecie na takie rozwiązanie - ?

                  Komentarz


                  • #24
                    Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

                    Komentarz


                    • #25
                      Meble już mam od dawna, ale teraz planuję zakup namiotu ogrodowego, bo takie siedzenie na słońcu słabo czasem wygląda, zwłaszcza jak się chce poimprezować. Altanka to za duży koszt, ale to jest coś optymalnego. Nawet przy niewielkim deszczu jak jest ciepło to można posiedzieć i nie trzeba się chować od razu do domu.

                      Komentarz


                      • #26
                        Rzeczywiście mebelek niczego sobie w sam raz na ciepłe dni

                        Komentarz


                        • #27
                          Tak czy inaczej jak widać w ogrodzie nie obejdzie się bez wyposażenia U nas w zeszłym roku troche poszlismy ekonomicznie w meble drewniane i pletowe robione przez nas, bo po przeprowadzce do domu zabrakło kasy na ogórd. Tak czy inaczej wyszło całkiem nieźle i właściwie jak sie okazalo to dosyc wygodne rozwiązanie bo meble sa dokladnie takie jak chceislimy Przetrwały tamten sezon, a teraz tylko troche je ponownie zabezpieczelismy impregnatem do ochrony drewna luxdecor zeby przetrwaly i ten, bo słońce juz w maju dawało nieźle popalic.

                          Komentarz


                          • #28
                            Palety? Moim zdaniem miały swoje pięć minut, ale to już minęło ^^

                            Komentarz


                            • #29
                              Do ogrodu jeszcze mi daleko. Na stronce wybieram odpowiednie dywany do salonu. Chce mieć chyba w każdym pokoju porządny dywan. Mysle ze warto na takie rzeczy stawiać

                              Komentarz


                              • #30
                                W sklepach ogrodowych można znaleźć teraz takie ładne meble, że szok

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X