Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka reklama do gabinetu stomatologicznego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Zleć to jakimś specjalistom

    Komentarz


    • #17
      Najlepsza reklama teraz to google

      Komentarz


      • #18
        Na pewno nie działają dobrze reklamy typu uzębienie "przed" i "po". Mnie osobiście, sam ich widok odstręcza.

        Komentarz


        • #19
          ,

          Komentarz


          • #20
            inbox mÏnh nha cảm þn båc hóng, båc share

            Komentarz


            • #21
              Tôi đang xem rất hấp dẫn! thank Bạn đã share.

              Komentarz


              • #22
                Wszystko co wymieniliście ma ogromne znacznie i na pewno pomoże w reklamie firmy. Ja uważam, że jedną z najskuteczniejszych metod jest marketing w sieci a szczególnie pozycjonowanie oraz dobrze zaplanowane i przeprowadzone kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Jeśli chodzi o firmę to polecam sprawdzenie oferty . Mają spore doświadczenie i cieszą się dobrą opinią wśród klientów.

                Komentarz


                • #23
                  reklama dla gabinetu

                  aktualnie chyba najlepszą metodą promocji i reklamy dla gabinetu stomatologicznego wydaje się być ze z artykułów w czasopismach branżowych jak rownież reklama w google.
                  ostatnio poszukujemy tez by we wroclawiu skad jestesmy, jakas podjęła się pozycjonowania naszego biznesu - sklep z artykułami kosmetycznymi i dla gabinetów stomatologicznych właśnie. Wieć moze by tez jakas firmę z tego zakresu poszukac?

                  pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #24
                    Moim zdaniem marketing internetowy jest obecnie najskuteczniejszy i to bez względu na branżę. Coraz częściej zamiast pytać znajomych o dentystę, którego mogliby polecić, wpisujemy w internet "najlepszy dentysta w mieście X" i polegamy na wynikach, które nam się wyświetlają. Dlatego też pozycjonując się na takie hasło, zwiększamy szansę na dotarcie do potencjalnych pacjentów. Poza tym dochodzą reklamy Google AdWords, czy chociażby takie na Facebooku czy w innych mediach społecznościowych
                    Ostatnio edytowany przez grappp; 22.10.2019, 20:04.

                    Komentarz


                    • #25
                      Ciekawe propozycje reklamy dajecie dla gabinetów stomatologicznych, muszę je zastosować u siebie !

                      Komentarz


                      • #26
                        A może zastosujecie do takich salonów nowoczesne rozwiązania IT? Zobaczcie sobie co oferuje . Ich nowoczesne systemy na pewno zautomatyzuja prace w waszych firmach. Na pewno odejdzie wam duzo papierkowej roboty, a i firma zyska wizerunkowo

                        Komentarz


                        • #27
                          Myślę że jako reklama gabinetu sprawdzi się coś od tego producenta jeśli zamówi się na tych gadżetach logo albo adres gabinetu. A takie spersonalizowane gadżety na pewno zrobią dobre wrażenie na klientach i podbudują wizerunek gabinetu

                          Komentarz


                          • #28
                            Przede wszystkim postawiłabym na reklame lokalną, przecież to typowo lokalny biznes A masz juz moze wizytówkę na drzwi i różne tabliczki informacyjne? W takim biznesie trzeba w to także zainwestować. Jeżeli nie, to polecam Ci usługi firmy

                            Komentarz


                            • #29
                              Myślę, że może byłaby dobra, żeby potencjalni pacjenci mieli szansę dowiedzieć się o Twoim gabinecie. Ważne tylko, żeby ja jakoś mądrze sformułować i zrobić z pomysłem. Oprócz tego na pewno jeszcze internet. Teraz jest to główne źródło informacji.

                              Komentarz


                              • #30
                                A może jakieś darmowe kalendarze Zawsze to jakiś rodzaj reklamy, stosunkowo niedrogi, który może zobaczyć wiele osób. Reklama a do tego praktyczna.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X