Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co dla młodej damy ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co dla młodej damy ?

    Zastanawiam się nad wyborem prezentu dla małej dziewczynki. Nie wiem czy postawić na zabawki interaktywne, czyli w sumie opcje dobrą niezależnie od płci dziecko, czy tez ukiernunkowac się na to że jest to dziewczynka i kupić jakieś dziewczęce prezenty. Oglądałem już lalki, do nich nawet specjalne , ale nie znam się na tym za bardzo. Jak możecie to poleccie może nawet konkretne produkty. Albo przynajmniej dajcie jakieś inspiracje prezentowe, przyjme wszystko

  • #2
    jest naprawdę wiele możliwości, ważne, żeby było to oryginalne

    Komentarz


    • #3
      Jeśli lubi bawić się lalkami to dobry pomysł.

      _

      Komentarz


      • #4
        No chyba większość dziewczynek lubi.

        Komentarz


        • #5
          Wydaje mi się, że będzie to bardzo dobry pomysł !

          Komentarz


          • #6
            Nie napisałeś w jakim wieku jest dziewczynka, a może pomyśl o ręcznie robionych maskotkach. Teraz, gdy tak dużo jest wszystkich zabawek dla dzieci szydełkowa maskotka lub szyta lala będą wyjątkowe i unikatowe. Ja polecam sklep z rękodziełem znajdziesz tam dużo inspiracji prezentowych nie tylko dla dzieci.

            Komentarz


            • #7
              Myślę, że eleganckie buty to jest to

              Komentarz


              • #8
                Prezenty fajnie jest dobierać nie tylko do wieku ale i do charakteru dziecka. Świetnym prezentem może być zarówno mini zestaw malarski i dziecięce kosmetyki do makijażu jak i traktor na pilota. Dzieci są różne, a najlepsze prezenty to te dopasowane do ich gustu.

                Komentarz

                Pracuję...
                X