Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla rowerzysty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla rowerzysty

    Ech, dostałam za zadanie kupić bratu prezent związany z pasją rowerową. Zdecydowałam, że wybiorę coś z tego Tylko co? Może być zamek rowerowy?

  • #2
    koszulka

    Masz dość sporo możliwości, ja proponuje najprostszą. Kup bratu To bardzo przydatna rzecz dla początkującego rowerzysty, dzięki koszulce będzie się mu wygodnie jeździło. Koszulka gwarantuje suchość w ciepłe dni, natomiast komfort cieplny w momencie kiedy są niskie temperatury.

    Komentarz


    • #3
      Warto kupić mu koszyk rowerowy, taki, który można założyć z przodu na kierownicy. Na pewno mu się przyda na dłuższą przejażdżkę.

      Komentarz


      • #4
        W sumie całkiem dobra myśl. Ja sama sobie dokupowałam taki kosz.

        Komentarz


        • #5
          Ja widziałam w internecie artykuł o tym do niego. Może Was coś zainspiruje i uda się znaleźć coś interesującego. My ze znajomymi ostatnio kupiliśmy koledze kolarzowi pulsometr. Bardzo się ucieszył.

          Komentarz


          • #6
            a co powiecie na jeden z tych gadżetów:

            Komentarz


            • #7
              A może kask rowerowy? Ostatnio w kaskach jeździ też coraz więcej dorosłych. Zobacz na tej stronie jak odpowiednio dobrać kask.

              Komentarz


              • #8
                Oj pomysłów jest wiele: koszulka, spodenki, fajna chusta.
                Jesli stać Cię na droższe prezenty to mogą być buty SPD

                Komentarz


                • #9
                  Najlepszym pomysłem będzie chyba jakiś odlotowy strój kolarski, może do tego jeszcze jakiś dzwoneczek ?

                  Komentarz


                  • #10
                    Koszyk to rzeczywiście fajny pomysł moim zdaniem!

                    Komentarz


                    • #11
                      a może kask? albo spersonalizowany dzwonek!

                      Komentarz


                      • #12
                        Można też pomyśleć o czymś zupełnie innym, ale nawiązującym do pasji. Na przykład o koszulce z jakimś rowerowym nadrukiem czy też pościeli pod kolor rowerowej ramy Co do tej dugiej opcji, zerknijcie na , ciekawe propozycje tam mają

                        Komentarz


                        • #13
                          Chciałbym się do Was zwrócić z pewną myślą. Zbliża się u mnie parę okazji prezentowych. Mam znaczne kłopoty z wyborem jakichś przetestowanych upominków. Czy Waszym zdaniem będzie właściwą możliwością? Macie w tym przedmiocie jakieś opinię.

                          Komentarz


                          • #14
                            U mnie w domu zawsze dobre ciasto idealnie sprawdza się jako prezent Robie je na przerózne okazje, a w moim menu są nawet takie łatwiejsze ciasta bez pieczenia. Zobaczcie na co możecie zrobić jeżeli chodzi o takie "wypieki"

                            Komentarz


                            • #15
                              Kolorowe skarpetki na rower na pewno go ucieszą!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X