Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Adwokat od spraw spadkowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Adwokat od spraw spadkowych

    Cześć wszystkim forumowiczom

    Poszukuję dobrego adwokata od . Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Czy np. ten adwokat z linka byłby wart uwagi? A może macie jakieś własne doświadczenia w tym zakresie?

  • #2
    Dzięki za linka słyszałem, ze jest dobry

    Komentarz


    • #3
      Trudno doradzić. Dodam jednak od siebie, że nie warto przy takich okolicznościach oszczędzać!

      Komentarz


      • #4
        Warto postawić na doświadczonego i polecanego adwokata. Przede wszystkim prawnik, który zajmie się nasza sprawą powinien posiadać specjalizację w tym kierunku i wspomniane już wcześniej doświadczenie. Moim zdaniem warto skontaktować się - .

        Komentarz


        • #5
          To zależy od konkretnej sprawy. Ja kiedyś musiałam załatwiać w sądzie kwestie spadkowe (przepisanie mieszkania) i do tego nie był potrzebny żaden adwokat, ale przy większych sprawach być może rzeczywiście bez takiego się nie obejdzie.

          Komentarz


          • #6
            Prawo spadkowe

            W kwestii prawa spadkowego ja współpracowałem z tą kancelarią:
            I zdecydowanie polecam bo gdyby nie oni to bym spłacał czyjeś długi.

            Komentarz


            • #7
              Warto stawiać na profesjonalizm, nawet jak przyjdzie nam sporo zapłacić za przeprowadzenie sprawy.

              Komentarz


              • #8
                Pewnie, w sprawach spadkowych nie warto samemu się podjemować czegoś na czym się nie znamy. Ja prawie odziedziczyłabym same długi i problemy ale na szczęście kancelaria prawna mi z tym wszystkim pomogła i nie muszę spłacać zadłużenia po cioci.
                Ostatnio edytowany przez Anielka; 29.03.2017, 09:28.

                Komentarz


                • #9
                  Mojej znajomej pomogła kkAdwokaci. Jest to grupa doświadczonych i rzetelnych adwokatów, więc może tam spróbujecie? Ich oferta jest bardzo szeroka, na pewno pomogą

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... W związku z tym nie jestem w stanie pomóc.

                    Komentarz


                    • #11
                      Sprawdz zajmują się rownież prawem spadkowym i mają duze doświadczenie.

                      Komentarz


                      • #12
                        Czy taki adwokat dużo życzy sobie za swoje usługi?


                        _____________________________________

                        Komentarz


                        • #13
                          Dobry adwokat to moim zdaniem bardzo słuszna inwestycja!

                          Komentarz


                          • #14
                            adwokat z Wrocławia

                            Nie wiem jakie miasto wchodzi w grę ale ja przy takiej dosyć złożonej sprawie spadkowej korzystałam z kancelarii z Wrocławia i mogę ich polecić.

                            Komentarz


                            • #15
                              szukam dobrego adwokata od spraw cywilnych na terenie Białegostoku !

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X