Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Adwokat od spraw spadkowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Hm.... A czy dalibyście może radę polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzongo notariusza działającego na terenie Katowic lub miejscowości okolicznych? Najlepiej, żeby to był ktoś naprawdę sprawdzony przez Was lub przez Waszych znajomych. Trzeba jasno przyznać, że w Internecie jest naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju ofert i ciężko przez to wszystko przebrnąć, żeby naprawdę dobrze wybrać... Czy jesteście więc w stanie mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym doradzić? Byłbym naprawdę bardzo, bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone kontakty do sprawdzonych notariuszy.

    Ja popytałem też trochę swoich znajomych i dość często się zdarzało, że polecali tego notariusza Szczególnie interesujący jest fakt, że w niektórych przypadkach można tam dokonywać czynności o dowolnych porach. Czy ktoś z Was również miał może styczność z tym notariuszem i jest w stanie coś o nim powiedzeć? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym Bedę wdzięczny.
    Ostatnio edytowany przez dafi; 25.10.2017, 20:04.

    Komentarz


    • #17
      w sprawach spadkowych i rozwodowych bardzo ciężkojest znaleźć dobrego adwokata

      Komentarz


      • #18
        radca prawny

        Nie znam nikogo z warszawy ale zawsze możesz skorzystać z porady online
        z tego co słyszałam to konkretny i doświadczony prawnik.

        Komentarz


        • #19
          Ten poza prawem rodzinnym, cywilnym i karnym specjalizuje się też w sprawach związanych z odszkodowaniami i spadkami. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Lublina lub okolic to warto umówić się do niego na konsultację na pewno udzieli Ci rzetelnej porady i ewentualnie będzie Cię reprezentował podczas sprawy w sądzie.

          Komentarz


          • #20
            Ja to się kompletnie na tym nie znam... Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc...

            Komentarz


            • #21
              Nie każdy z nas posiada taką ogromną wiedzę prawniczą, aby w przypadku jakieś sprawy poradzić sobie bez skorzystania z pomocy prawnika. Jeżeli szukacie naprawdę dobrej kancelarii z Kalisza to sprawdźcie stronę Wiem, że specjalizują się zarówno w prawie cywilnym jak i rodzinnym. W takich przypadkach najlepiej nie ryzykować i naprawdę skorzystać z pomocy osoby, która się na tym zna.

              Komentarz


              • #22

                Nie znam się na tym kompletnie. Nie jestem w tym dobry niestety.




                ________

                Komentarz


                • #23
                  Czy adwokat bierze wtedy jakiś procent z wygranej sprawy?

                  __

                  Komentarz


                  • #24
                    Pamiętajcie, że w razie problemów z prawdomównością podczas procesu można posiłkować się badaniami na wariografie (polecam tę firmę: ). Często to przechyla szalę na naszą stronę.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X