Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki hosting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki hosting

    Kochani, jaki hosting polecacie - cena nie gra roli, najważniejsze, aby był stabilny. W oko wpadł mi ten hosting w chmurze Może mieliście z nim styczność?

  • #2
    Wszystkie hostingi płatne będą stabilne. W końcu jesteście związani umową.

    Komentarz


    • #3
      hosting

      jak szukasz jeszcze to mozesz sprawdzić na ddr.pl jakie opcje mają, bo kilak pakietów tam jest do wyboru, wiem, ze przy pro jets pendrive teraz za free

      Komentarz


      • #4
        OVH, nazwa, home co chesz

        Komentarz


        • #5
          Masz konto dzielone w Firehost - i wystarczy nawet pod kilka serwisów z ruchem. U mnie wszystko stawiane jest pod WP. Tam masz darmowy test i panel zarządzania do wyboru. Załóż sobie konto, przetestuj i na tej podstawie oceniaj.

          Komentarz


          • #6
            Z płatnych i tańszych polecam linuxpl.com nigdy przez 5 lat nie zauważyłem żadnej niestabilności. Z darmowych nie ma wyboru i nie ma co się pchać więc pierwszy z brzegu: . W przypadku pierwszego jest też świetna pomoc techniczna (nawet w nocy się zdarzało że odpisywali w kilka minut).

            Komentarz


            • #7
              Czytam i widzę, że jeszcze nikt nie wspomniał o hostingu od http://dhosting.pl.
              Moim zdaniem mają korzystne pakiety, rozważam przeniesienie mojej strony i bardzo mi odpowiada darmowa możliwość migracji.

              Komentarz


              • #8
                Kwestia odpowiedniego budżetu, ale solidny hosting nie musi być drogi. Moje konto na Firehost działa pierwsza klasa od kilku lat. Absolutnie nie ma co stawiać na byle kogo. Jeśli serwer ma być jakościowy to trzeba zapłacić, ale to nie oznacza, że dużo. Darmowe usługi są całkowicie pozbawione sensu.

                Komentarz


                • #9
                  Nie rozumiem. W Hekko, na pewniaku, znanej firmie, macie za 80 zł duży hosting i domenę PL. Po co zatem kombinować po jakichś tam anonimach? Firmach, które są zupełnie nieznane? Nie sądzicie, że to głupota? Tym bardziej, że jakość obsługi też tutaj będzie wyższa. Gdzie logika?

                  Komentarz


                  • #10
                    Ale porównaj to sobie do Firehost - będzie i taniej i lepiej. U małych usługi są solidniejsze, bardziej pilnują jakości i porządnego supportu.
                    Oczywiście to kwestia oczekiwań jakie macie, ale moim zdaniem to trzeba po prostu jakoś z głową dopasować i wtedy na bank będzie lepiej.
                    odradzam totalnie duże firmy.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ale co ty tutaj porównujesz? ;-)
                      Przecież hekko to znana w temacie marka, stabilna, a z tego co widzę, to właścicielem tej twojej usługi nie jest nawet firma, więc co my tutaj mamy porównywać?

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie ma opcji, żeby działało Ci to lepiej niż Firehost - ale to już sobie sami testujcie. Przerabiałem ten temat wielokrotnie, nigdy nic złego się nie działo.
                        Największym plusem jest cały czas stabilność. Niby cena niska, a serwer po prostu absolutnie nie zawodzi.

                        Komentarz


                        • #13
                          Raczej średnio masz pojecie o czym mówisz. Odpal hekko, wrzuć takie same skrypty, serwisy, a potem jakiś soft do testowania i wtedy oceń jakość. Już nawet nie wspominam o testowaniu supportu.

                          Komentarz


                          • #14
                            Dużo jest różnych ciekawych ofert

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez ciastko10 Zobacz posta
                              Dużo jest różnych ciekawych ofert
                              Zgadzam się, dużo ofert - jedne mniej, a inne bardziej ciekawe.
                              Dla mnie ciekawą ofertą był hosting na webd.pl. Stabilna praca serwerów, dobry kontakt ze wsparciem technicznym. Nie zawiodłam się na nich ani razu. Dziś jest wiele firm świadczących podobne usługi, a więc można lepiej dobrać ofertę względem własnych potrzeb i przekonań.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X