Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki hosting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Najpierw test Hekko, później porównujcie z innymi. Ogólnie w cenie tego serwera z rabatami, nie ma szans na znalezienie lepszej usługi. Tam od razu macie za darmo certyfikat i domenę - oczywiście wybierając odpowiedni pakiet.

    Komentarz


    • #17
      Hosting - zaufaj profesjonalistom.

      Witam serdecznie,
      reprezentuje agencję interaktywną 314.pl, której jeden z działów specjalizuje się we współpracy z gabinetami, klinikami i hurtowniami stomatologicznymi.

      Dla branży stomatologicznej świadczymy następujący zakres usług:
      - Tworzenie specjalistycznych stron internetowych
      - Projektowanie identyfikacji wizualnej - identyfikującej się z innowacyjnością gabinetów
      - Poprowadzenie marketingu internetowego dla gabinetów SEO, SEM
      - Pozyskiwanie nowych Pacjentów
      - Poprowadzenie kanałów Social Media (FB + Instagram)
      - Monitoring opinii Pacjentów w internecie, które dotyczą danego gabinetu

      Od kilku miesięcy praca z branżą stomatologiczną układa nam się w sposób bardzo dobry. Nie mniej jednak wychodzimy z założenia, że ciągle musimy się kształcić i poznawać nowe obszary biznesu, stąd postanowiłem Państwu odpisać.

      Jeśli chcieliby Państwo profesjonalnej porady w temacie hostingu a także jak zoptymalizować serwis www pod kątem nowych pacjentów - prosimy o kontakt.

      [email]marek@314.pl[/email]
      5333 089 400

      Komentarz


      • #18
        Jeśli można wiedzieć - jaki związek ma Twój spam z tematem hostingu?
        Żeby chociaż wspomniał, że sami ten hosting oferujecie, ale nie ma tutaj ani jednego zdania na ten temat.

        Komentarz


        • #19
          Najlepszy hosting www ma Hekko, w tej branży jest to jedna z bardziej znanych firm. Ja u nich wykupiłem hosting na rok z 10 gb przestrzeni, domene dostałem za darmo. Tutaj możecie przejrzeć sobie ich oferte.

          Komentarz


          • #20
            Wiem, znam ich, siedzę na tym serwerze od lat, działa niezawodnie, ma porządny support, sama usługa działa szybko.
            A jak chcesz to mogę ci dać kod rabatowy do nich - zresztą masz go na blogu Hekko, można mieć całość dwa razy taniej ;-)

            Komentarz


            • #21
              Dzięki wielkie za wszelkie porady Na pewno się przydadzą

              Komentarz


              • #22
                Witaj,
                z racji tego, że mamy bardzo szeroki zakres usług, temat hostingu wchodzi w podstawowy pakiet, który oferujemy gabinetom i klinikom.
                Proszę nie traktować mojej odpowiedzi jako spam, natomiast proszę zwrócić uwagę jak często gabinety przepłacają za usługi hostingowe, które jak się okazuje w dalszej kolejności wcale nie należą do stabilnych.

                Zdecydowaliśmy się pojawić na tym forum, ponieważ kilka miesięcy temu zauważyliśmy jak duża jest potrzeba związana z naszymi usługami w branży stomatologicznej.

                Zapraszam do kontaktu bezpośredniego
                [email]Marek@314.pl[/email]
                533 089 400

                Komentarz


                • #23
                  re

                  Ale nie róbmy jaj ;-) Wystarczy dowolny hosting, nie musi być dedykowany gabinetom ;-) Przecież chodzi tylko o to, aby był stabilny - nic ponadto nie jest potrzebne ;-)

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja posiadam obecnie OVH i bardzo sobie chwalę, nie ma się do czego przyczepić.

                    Komentarz


                    • #25
                      wszystkie hostingi są bardzo podobne do siebie.

                      ____________________________

                      Komentarz


                      • #26
                        Wiedza znajomych w tym temacie naprawdę może być nieoceniona Moim zdaniem warto z niej skorzystać

                        Komentarz


                        • #27
                          Firehost, mała kasa, a jednak kawał niezawodnie działającej usługi. Przynajmniej z naszego doświadczenia - zdecydowanie ich polecam.
                          Test jest darmowy, można wrzucić swoje serwisy i po prostu ocenić jakość działania, ale raczej żadnych komplikacji się nie spodziewajcie.

                          Komentarz


                          • #28
                            Na hostingach się nie znam i zdaje mi się, że najlepiej byłoby zapytać o to kogoś, kto w tych kwestiach się zna i orientuje

                            Komentarz


                            • #29
                              Hekko jest tanie, niezawodny, ma dobry support, a działam u nich od wielu lat. Jak dotąd nie mamy żadnych problemów, solidna usługa z dobrymi parametrami. A wasze oczekiwania to już trochę inna kwestia. Nie wiecie jaki wybrać pakiet, to się konsultujcie z hostingiem. Na pewno doradzą.

                              Komentarz


                              • #30
                                Hm... Ja to się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X