Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cicha mała pralka. Jaka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Cicha mała pralka. Jaka

    Taka 40cm głębokości. Chodzi mi głownie o to, która jest najcichsza podczas wirowania. Muszę kupic pralkę do mieszkania w bloku, więc nie może mi się tłuc. I czy to prawda, że te na 1200 są głośniejsze?

  • #2
    Też się chętnie dowiem. Musze kupić nową pralkę, bo obecna niszczy mi pranie, zwłaszcza pościel. Kupiłam sobie taki śliczny obrus ecru i aż się boję go wyprać, bo moja pralka to złom.

    Komentarz


    • #3
      Musisz wybierać. Albo dobra prędkość wirowania albo cicha pralka Nie ma tak lekko. Jest wiele modeli niewielkich pralek. Na przykład modele Candy Superslim. Indesit również ma kilka takich małych modeli.
      Zerknij sobie na stronę:
      - znajduje się tutaj artykuł o tym jak wybrać odpowiednią pralkę dla siebie. Może będzie Ci łatwiej.

      Komentarz


      • #4
        Pralki chyba najlepiej poszukać na Homebooku , tam jest zebrane wiele intgeresujących ofert.
        Ostatnio edytowany przez łowca_wielorybów; 25.07.2017, 13:29.

        Komentarz


        • #5
          Moim zdaniem warta uwagi jest np. ta Znajomi ją mają i sobie chwalą

          Komentarz


          • #6
            Teraz większość nowych pralek jest cichych.

            Komentarz


            • #7
              Pod warunkiem, że sporo za nią zapłacisz, wtedy będzie cicha... Niestety tanie pralki ciągle są głośne.

              Komentarz


              • #8
                Moim zdaniem coś od samsunga będzie najlepszym wyborem.

                Komentarz


                • #9
                  Kupując pralkę warto też pomyśleć jak będziemy suszyć pranie. W mieszkaniach najczęściej wybiera się suszarki wolnostojące lub takie na wannę czy kaloryfer. Takie można zobaczyć na . Jest ich mnóstwo i są w różnych cenach.

                  Komentarz


                  • #10
                    Posiadam pralkę INDESIT IWUD 41051 C ECO PL i jestem z niej zadowolony. Jest idealna do małej łazienki, a jej pojemność załadunkowa 4kg wystarczy do codziennego prania, nawet w czteroosobowej rodzinie. A jeśli posiadasz obcą walutę i pozwalają na zakupy zagranicą, to może kupisz coś ciekawszego. Jedynie nie jestem przekonany, czy koszt przesyłki będzie opłacalny. Pozdrawiam.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja bym nie kupował małej pralki lepiej jest kupić od razu dużą i cichą.

                      ____________________________________


                      Tax-Pol Sp. z o.o. sp. k.
                      ul. Wałbrzyska 6
                      52-314 Wrocław

                      Komentarz


                      • #12
                        Popytaj znajomych. Ciekawych rzeczy się w ten sposób można dowiedzieć

                        Komentarz


                        • #13
                          Bosh WLX20361PL

                          __________________________________________________ _

                          Komentarz


                          • #14
                            Teraz są do nabycia bardzo różne i nieraz naprawdę nieźle wypasione po prostu w sklepie, co Ci zaproponują, a potem zweryfikuj na przykład szukając opinii o tym modelu. Moja pralka ma już kilkanaście lat i jest coraz głośniejsza, bo zaczyna się psuć. Kiedyś chodziła w miarę cicho. A teraz... szkoda gadać.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X