Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla babci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Moja babcia kocha książki, niestety ma już sporą wadę wzroku i czytać nie może. Zanim jednak choroba ją rozłozyła z książką spędzała wolny czas. Polecam więc książkę.
    Chcesz poznać więzi, jakie łączą wszystkie stworzenia, począwszy od bakterii po dęby? Sprawdzić w jaki sposób utrzymuje się równowaga na Ziemi? Polecam świetną książkę . Poczytajcie jak wiele zależy również od nas.

    Komentarz


    • #47
      Ja ostatnio podarowałam babci:
      Szkatułkę z puszki – puszka po słodyczach, może stać się szkatułką na drobiazgi.
      Ostatnio edytowany przez clandiks12s; 18.11.2017, 21:01.

      Komentarz


      • #48
        Niestety, ale nie będę w stanie doradzić. Nie mam w tym zakresie zbyt obszernej wiedzy.

        Komentarz


        • #49
          Ta pościel to bardzo dobry pomysł

          Komentarz


          • #50
            Moim zdaniem taki prezent to super pomysł!

            Komentarz


            • #51
              Ja wiem, zależy jeszcze od sytuacji i okoliczności .

              Komentarz


              • #52
                Babciom i dziadkom bardzo ciężko jest coś kupić, coś o tym wiem niestety. Ja długo się nagłowiłam zanim wpadłam na karykature. Zamówiłam ją na stronie i musze przyznać że wyszła super! Polecam takie oryginalne prezenty

                Komentarz


                • #53
                  herbatki

                  Hej,
                  dla mojej babci podarowałam zestaw ziół i herbatek. Najbardziej przypadła jej do gustu herbatka z hibiskusa, zobaczcie ile hibiskus ma cennych wartości teraz babcia nie choruje i czuje się zdrowo

                  Komentarz


                  • #54
                    zegarek

                    a może zegarek byłby odpowiedni ? Ja jak robię prezent, to zazwyczaj jest to jakaś bransoletka albo zegarki Po prostu wiem,że to najbardziej trafiony prezent jest i tyle, każdemu zawsze sie podoba

                    Komentarz


                    • #55
                      Dobry optyk z Lublina

                      Hej,
                      mojej babci bardzo mocno zaczął psuć się wzrok, postanowiłem, że zabiorę ją na badania oczu i pomogę zakupić odpowiednie okulary. Wybrałem się z babcią do Centrum Dobrego Widzenia tam wykonano jej badania, które opłaciłem i otrzymaliśmy pomoc w doborze okularów. Babcia była bardzo zadowolona z mojego prezentu - myślę, że to bardzo dobry i przydatny prezent

                      Komentarz


                      • #56
                        Jak dla babci to może warto się złożyć w kilka osób i kupić jakiś porządny , żeby babcia mogła oglądać swoje ulubione seriale w porządnej jakości. Zresztą, zakładam, że babcie oglądają nie tylko seriale, ale też inne programy, może historyczne, przyrodnicze, kulinarne. Moim zdaniem to byłby trafiony prezent.

                        Komentarz


                        • #57
                          No, to by był naprawdę wypasiony prezent.

                          Komentarz


                          • #58
                            Widzę, że niektórzy tutaj majętni, że babciom takie prezenty robicie! Nie mam nic przeciwko i cieszę się, że tacy hojni jesteście. Ja niestety mam bardziej ograniczony budżet, ale na szczęście wymagania mojej babci tez nie są za wysokie. Tym razem w paczce dla babci czekała . Babcia bardzo zadowolona

                            Komentarz


                            • #59
                              Raz za czas można się złożyć z resztą rodzinki i kupić dziadkom coś super My zastanawiamy się nad zakupem jakiegoś wyjazdu, szukamy czegoś, co odpowiadałoby seniorom

                              Komentarz


                              • #60
                                pościel to super pomysł!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X