Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla babci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla babci

    Kochani, podoba Wam się taka ? Szukam ładnego prezentu dla babci na 70 urodziny i nie wiem czy to dobry pomysł. Jak sądzicie?

  • #2
    ceramika retro

    A może taka ceramika retro: jest tam parę wzorów, które się mogą babci spodobać. Ja w zeszłym roku kupiłam jej na urodziny taki ceramiczny czajnik do zaparzania herbaty.

    Komentarz


    • #3
      Najlepsze chyba suplementy dla zdrowia. Cos na serce, albo na obniżenie cholesterolu.

      Komentarz


      • #4
        Podoba mi się. Może kupię taką też swojej babci.

        Komentarz


        • #5
          Może dobrym pomysłem na prezent będą jakieś akcesoria do gotowania np. zestaw garnków lub zastawa stołowa.

          Komentarz


          • #6
            W sumie całkiem dobry pomysł. Babcie często mają słabe garnki.

            Komentarz


            • #7
              Ja też się zastanawiam co kupić babci, bo ona trafiła idealnie w moje potrzeby jak kupowała mi coś do telefonu, zastanawiam się bo ostatnio mówiła że idzie na pogrzeb, tylko nie stać ją na czy to dobry pomysł? Czy wypada coś takiego babci zasponsorować?
              Ostatnio edytowany przez klai; 30.08.2016, 23:53.

              Komentarz


              • #8
                Myślę, że personalizowanie prezentów zawsze najlepiej wypada. Koc jest bardzo ładny!

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez plomba Zobacz posta
                  W sumie całkiem dobry pomysł. Babcie często mają słabe garnki.
                  Babcie też często najbardziej lubią takie praktyczne prezenty. Więc też jestem za tym.

                  Komentarz


                  • #10
                    Myślę, że to dobry pomysł. Najprawdopodobniej z niego skorzystam. Moja babcia ma urodziny za dwa miesiące.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja tam babci kupilem naszyjnik. Bardzo jej sie spodobal i zaklada go na wyjatkowe okazje

                      Komentarz


                      • #12
                        Też jestem za biżuterią. Jeśli babcia ma dobry wzrok, to możesz jej kupić książkę.

                        Komentarz


                        • #13
                          A ja nie jestem zbytnio za biżuterią, choć to zależy od konkretnej babci. Moja przykładowo nic takiego nie nosiła. U nas cieszyła się z niewielkich drobiazgów, to to przede wszystkim pamięć o niej była najistotniejsza. A jak kiedyś spytaliśmy się jej, co chce na urodziny, to stwierdziła że nic nie chce, a jedynie o czym marzy, to żebyśmy my byli szczęśliwi i zdrowi. Ot, typowa babcia .

                          Komentarz


                          • #14
                            No tak to już jest z babciami. Ja zwykle mojej kupuję po prostu coś do ubrania.

                            Komentarz


                            • #15
                              Świetny pomysł, taki prezent na pewno się przyda

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X