Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Depilacja bikini w Krakowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Depilacja bikini w Krakowie

    Cześć. Zastanawiam się nad depilacją okolic bikini. Jestem z Krakowa. Czy dalibyście radę polecić mi jakiś sprawdzony gabinet, który robi tego typu zabiegi? Co sądzicie np. o tej ofercie ?

  • #2
    Ich oferta wygląda w porządku. Jakie koszty?

    Komentarz


    • #3
      Ja zakupiłem żonie serię depilacji laserowych ale w Katowicach - , świetny gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej i tylko ten gabinet jestem w stanie polecić, no ale z Krakowa to też nie ma tragedii, godzinka i już

      Komentarz


      • #4
        A co możecie powiedzieć na temat depilacji laserowej? działa? bardzo boli? czy efekt jest warty swojej ceny?

        Komentarz


        • #5
          Powiem szczerze, że bawi mnie strasznie określenie "okolice bikini". Bo bikini to strój dwuczęściowy, więc na logikę, "depilacja okolic bikini" powinna oznaczać, że się depilujecie nie tylko na dole, ale i na klacie.

          Komentarz


          • #6
            Cóż może czasem i depilacja okolic klatki piersiowej jest niezbędna, nigdy nie wiadomo Bądź co bądź jeżeli chodzi o takie zabiegi powiedźmy estetyczne, dzisiaj mamy ich ogromny wybór. Co więcej w takich miejscach jak można nawet poprawić wygląd intymnych partii ciała, mam tutaj na myśli oczywiście ginekologię estetyczną, jak również pozbyć się bardzo przykrego problemu, jakim jest bez wątpienia nietrzymanie moczu.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez freund2 Zobacz posta
              Cześć. Zastanawiam się nad depilacją okolic bikini. Jestem z Krakowa. Czy dalibyście radę polecić mi jakiś sprawdzony gabinet, który robi tego typu zabiegi?
              Ja robiłam depilację laserową wybierając salon z Krakowa i dobrze wybrałam bo się udała.

              Komentarz


              • #8
                Koniecznie rzuć okiem na ofertę Holistic Clinic z Krakowa. To klinika, którą prowadzi dr n. med. Krzysztof Gojdź. W ofercie mają zabiegi epilacji z odmładzaniem skóry. Więcej o nich poczytasz tutaj: . To klinika na światowym poziomie.

                Komentarz


                • #9
                  Depilacja śląsk

                  Hej, depilacja laserowa to świetny pomysł! Mysle, ze warto troszke pocierpiec, by później mieć dużo spokoju. Jeżeli jesteście ze śląska polece wam . Bardzo miłe Panie tam obsługują

                  Komentarz


                  • #10
                    Cierpieć dla urody? Dla mnie to abstrakcyjna idea. Ale w sumie dziewczyny są dziwne.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja byłam w Vici Clinic na zabiegach laserem Light Sheer Duet. Mam jasne włoski na łydkach, myślałam, że to będzie problemem. Jestem po trzech zabiegach i już jestem bardzo zadowolona z efektu ale myślę, że jeszcze co najmniej raz się przejdę. Warto spróbować bo każdy pierwszy zabieg jest za pół ceny.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ostatnio szukałam dobrego zakładu, że można zrobić sobie zabieg , bo z tego co wiem jest to najbardziej skuteczny z możliwych zabiegów, by wygładzić nasze zmarszczki

                        Komentarz


                        • #13
                          Ile kosztuje taka depilacja?

                          Komentarz


                          • #14
                            Jezeli z kolei szukalibyscie czegos na slasku to polece wam salon . Jest tam bardzo profesjonalny sprzęt do depilacji laserowej oraz mila obluga. Taki zabieg jest genialny, sama chce sie wybrac za niedługo

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja rozglądałam się za salonem w Krakowie, ale jednak stwierdziłam że tamte ceny nie są na moją kieszeń. była o wiele tańsza, a tam też mają w ofercie bikini. Zobacz sobie na ich stronie.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X