Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki komputer?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Jeszcze jeden zestaw, który powinien zrobić różnicę -
    Podstawa to zawsze oszacowanie zastosowania. Jeśli chcecie, żeby laptop działał jak należy, to musicie zwracać uwagę na kluczowe elementy, takie jak choćby parametry - przecież nie każda aplikacja będzie się tak samo dobrze sprawowała na danej konfiguracji. Tym bardziej duże wymagania pojawiają się przy grach.

    Komentarz


    • #32
      Zestaw rzeczywiście wydaje się dobry.

      Komentarz


      • #33
        Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb...

        Komentarz


        • #34
          Jak dla mnie, teraz to laptop jest najbardziej praktycznym komputerem.

          Komentarz


          • #35
            cảm þn båc cảm þn båc cŊng thẼy hay

            Komentarz


            • #36
              Tôi tham khảo rất hấp dẫn! cảm ơn Anh đã cung cấp.

              Komentarz


              • #37
                Wszystko zależy od potrzeb...

                Komentarz


                • #38
                  Dokładnie, popieram przedmówcę

                  Komentarz


                  • #39
                    Obecnie wiele osób decyduje się na samodzielne składanie komputerów. Może zobaczcie . Znajdziecie tam oczywiście także inne podzespoły - możecie to sobie przeliczyć i zobaczyć, co się najbardziej opłaca.

                    Komentarz


                    • #40
                      Delle są świetne

                      Komentarz


                      • #41
                        Interesuje mnie zakup zestawu komputerowego do gier - komplet z monitorem, słuchawkami, myszką i klawiaturą. Podoba mi się koncepcja gdzie mogę dowolnie wybrać komponenty które mnie interesują, zostawić domyślne lub dokupić coś o lepszych parametrach. Korzystał ktoś z ich usług?

                        Komentarz


                        • #42
                          ja zawsze sama sobie kompletowałam komputer i jestem z tego zadowolona, bo nikt lepiej ode mnie nie wie czego mi tak naprawdę potrzeba

                          Komentarz


                          • #43
                            Nalepiej jest zainwestować w laptopa:
                            jest o wiele wygodniejszy od stacjonarnego komputera
                            bardziej mobilny
                            a obecnie ceny podzespołów tak spadły że można sobie kupić naprawdę fajny sprzęcik w dobrej cenie

                            Polecam zajrzeć sobie również tutaj


                            Na stronie jest opisane jak wybrać odpowiedni laptop.

                            Komentarz


                            • #44
                              Jak szukacie takiego sprzętu za około 3 tys to polecam zerknąć na tego Asusa - Możecie sobie dokładnie poczytać jego parametry, recenzje na jego temat itd. Moim zdaniem sprzęt do takiej pracy biurowej jak znalazł.

                              Komentarz


                              • #45
                                Komputer

                                Najlepiej samemu sobie poskładać z różnych części - efekt lepszy niż te gotowe ze sklepu

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X