Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki komputer?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Najpierw sprawdź co będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem: Większość osób najczęściej kupuję od razy laptop, a tak naprawdę w ich wypadku wystarczyłby ultrabook. Dlatego warto wiedzieć czym te sprzęty się od siebie różnią.

    Komentarz


    • #17
      Laptopy są jednak według mnie niezastąpione

      Komentarz


      • #18
        Zajrzyj na stronę , która skupia oferty różnych sklepów internetowych w jednym miejscu. Znajdziesz wiele fajnych sprzętów w naprawdę korzystnych cenach. Osobiście mogę polecić Ci HP, jestem bardzo zadowolona.

        Komentarz


        • #19
          Zamieszczone przez werwer Zobacz posta
          Laptopy są jednak według mnie niezastąpione
          Też tak myślę. Są przede wszystkim mobilne, co jest dla mnie najważniejszym aspektem.

          Komentarz


          • #20
            Też się z tym zgodzę i o wiele wygodniej mi się pracuje na laptopie, niż na komputerze stacjonarnym.

            Komentarz


            • #21
              Ja tylko czasami podłączam do laptopa monitor. Tak lepiej mi się pracuje.

              Komentarz


              • #22
                Tak też można robić i rzeczywiście to całkiem skutecznie pomaga w pracy.

                Komentarz


                • #23
                  Mój znajomy tak robi i w sumie cały czas pracuje tak na lapku, bo nie przemieszcza go z domu

                  Komentarz


                  • #24
                    Fajna opcja Jak komuś przeszkadza mały ekran laptopa to super rozwiązanie :P

                    Komentarz


                    • #25
                      mnie wystarcza w zupelnosci ekran ponad 13 cali

                      Komentarz


                      • #26
                        ja nie mam problemu z za małym monitorem ;p a tak właściwie ekranem laptopa

                        Komentarz


                        • #27
                          Mój mąż kupił sobie teraz na electro.pl jakiś komputer do gier. Marka Lenovo, więc nie wiem, co w nim takiego niesamowitego, ale cieszy się jak małe dziecko

                          Komentarz


                          • #28
                            Ostatnio zakupiłem komputer poleasingowy. na Rudzie Śląskiej oferował ostatnio świetne promocje na "poleasingówki" i według mnie grzechem byłoby nie skorzystać. Komputerek chodzi świetnie i jak za cenę to naprawdę niezłe parametry Polecam poszukać trochę poleasingowego sprzętu komputerowego, na pewno znajdziecie coś co Was zainteresuje.

                            Komentarz


                            • #29
                              Jeśli już kupować to taką konfigurację, która będzie wystarczająca na lata, popatrzcie - Jaki jest sens kupować sprzęt, który po roku nie będzie potrafił obsłużyć nowych aplikacji? Kupujemy nowe laptopy co kilka lat, ale za każdym razem są to naprawdę mocne konfiguracje.

                              Komentarz


                              • #30
                                W związku z ograniczeniami w budżecie rodzinnym kupiłem używany. Trzeba odrobinę chęci czasu na to poświęcić, bo są i złomy sprzedawane.
                                Dałem wcześniej na . Sprawdzili, oczyścili, postawili ponownie system i jestem z zakupu zadowolony.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X