Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki komputer?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki komputer?

    W maju mój chrześniak ma komunię i już powoli przygotowuję się do tego dnia. Widziałam i na pewno tam coś kupię, bo ceny są atrakcyjne. Tylko jaki komputer wybrać? Młody sporo gra i robi zdjęcia, jakoś tam sobie amatorsko je przerabia. Co polecacie?

  • #2
    Czytałam niedawno artykuł jaki laptop wybrać i na co zwrócić uwagę kupując laptop do gier. Myślę, że przyda się Tobie przed zakupem laptopa

    Komentarz


    • #3
      Z chęcią przeczytam. Zastanawiam się nad zmianą komputera.

      Komentarz


      • #4
        Najlepiej doradzić się w jakimś stacjonarnym sklepie. Później ewentualnie możesz kupić coś w sieci.

        Komentarz


        • #5
          Zależy w jakie gry gra. Jeśli jest to CS, to tuaj masz gotowy zestaw nie jest, to akurat wymagająca gra.

          Komentarz


          • #6
            Na pewno musi mieć dobrą kartę graficzną. Pamiętaj też o dobrym procesorze!

            Komentarz


            • #7
              Najlepiej zlozyc cos samemu, takie gotowe zestawy zawsze maja jakies gorsze podzespoly a to plyta glowna kojowa a to zasilacz lewy. Czasem nawet uzywane dyski twarde wrzucaja ...

              Komentarz


              • #8
                Wydaje mi się, że laptop będzie praktyczniejszy. Mało miejsca zajmuje i można go wszędzie zabrać.

                Komentarz


                • #9
                  Ja sama nie znam się na komputerach, ale z pewnością są ważne parametry, jak dysk twardy, ram, czy procesor, ale zdecydowanie najlepiej pogadać z obsługą sklepu, bo oni z pewnością o wiele lepiej się w tym orientują.

                  Komentarz


                  • #10
                    Bardziej praktyczny będzie laptop, można go wszędzie ze sobą zabrać

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez julianna Zobacz posta
                      Bardziej praktyczny będzie laptop, można go wszędzie ze sobą zabrać
                      Jeśli chodzi o praktyczność to tak. Natomiast na laptopie będzie bardzo ciężko pograć w nowe gry. Więc raczej zestaw stacjonarny bym polecał.

                      Komentarz


                      • #12
                        Na słabym stacjonarnym też się w nie nie pogra. Grunt to dobra karta graficzna.

                        Komentarz


                        • #13
                          Racja, ale ciężko jest kupić sprzęt nie znając się zbytnio na parametrach. Najlepiej jest zapytać sprzedawcę w sklepie, czy zresztą powinni widzieć, co sprzedają. A co trudności grania na laptopie, to tak naprawdę zależy od samego laptopa, bo teraz robią taki sprzęt, że naprawdę ten typ komputera wcale nie musi być gorszy od stacjonarnego.

                          Komentarz


                          • #14
                            A nie lepiej sprawdzić internetowe rankingi? Moim zdaniem to najlepszy sposób na szukanie odpowiedniego komputera.

                            Komentarz


                            • #15
                              Też mi się tak wydaje. Ja najpierw sprawdzam, co jest w cenie, którą dysponuję, a potem porównuję.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X