Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wesele i zdjęcia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wesele i zdjęcia

    Chciałabym zapytać, czy są tu osoby z Gdańska. Poszukuję na swój ślub fotografa, naprawdę dobrego, polecano mi , czy może ktoś coś więcej powiedzieć? Zależy mi na czasie.

  • #2
    studiokrystian sobie przejrzyj. W tym roku będą kręcić u mnie

    Komentarz


    • #3
      Totalna klapa z tym tak samo jak robiłem zęby obok skupu aut w trójmieście to totalna porażka.
      Mapkę skupu aut możecie zobaczyć tutaj : oraz na mapach google.
      Ostatnio edytowany przez orlando; 01.06.2016, 14:47.

      Komentarz


      • #4
        Najlepiej zapytać znajomych. Może i zdjęcia pokażą, jak wyszły.

        Komentarz


        • #5
          Polecono mi takiego jednak wolę się upewnić. Korzystaliście z jego usług?
          Ostatnio edytowany przez ZenobiKenobi; 21.07.2016, 13:56.

          Komentarz


          • #6
            Ja na szczęście fotografa już mam ale jeszcze nie znaleźliśmy samochodu może znacie firmy gdzie można wypożyczyć auto do ślubu? Siostra podsunęła mi stronę - Jest duży wybór i fajne ceny ale nie wiem co wybrać zabytkowe czy luksusowe. Może ktoś z was już z tej strony korzystał i wynajmował i może poradzić mi.

            Komentarz


            • #7
              Mi zdjęcia robił brat i zaoszczędziłem 1000 zł

              _________________________________________

              Komentarz


              • #8
                Ja polecam zerknąć na stronę - koleżanka mi ją przysłała i sama zamierzam się z nią bliżej zapoznać, ponieważ jest tam wiele interesujących propozycji różnych firm robiących piękne zdjęcia ślubne. Można tam przejrzeć ich wykonania i zapoznać się z cennikiem. Jak dla mnie super.

                Komentarz


                • #9
                  Jak to ma być fotografia ślubna, to lepiej zainwestować w kogoś dobrego.

                  Komentarz


                  • #10
                    Moim zdaniem najlepiej popytać w tej kwestii znajomych. To jest bardzo dobre źródło wiedzy...

                    Komentarz


                    • #11
                      Dzięki wszystkim za opinie bo również poszukuję sprawdzonego fotografa Teraz będę miał w czym wybierać

                      Komentarz


                      • #12
                        Też uważam że najlepiej z polecenia kogoś wziąć. Dobierzcie też odpowiednią salę, żeby wasze zdjęcia weselne były przepiękne. Polecam do tego hotel pod Warszawą. Tam na pewno możecie liczyć na super zdjęcia. Mają przepiękną salę mogącą pomieścić do 250 osób i wielki ogród, gdzie nawet możecie urządzić sobie małą sesję

                        Komentarz


                        • #13
                          A ja szukam sprawdzonego i taniego fotografa z okolic poznania? Czy ktoś mi może coś doradzić?

                          Komentarz


                          • #14
                            Hm.... A czy na terenie Katowic znacie może jakąś sprawdzoną galerię mody ślubnej? Zależy mi na znalezieniu miejsca, w którym będę w stanie kupić nie tylko suknię ślubną, ale też buty oraz wszystkie inne dodatki i akcesoria. Póki co poszperałam trochę w Internecie i wpadło mi takie miejsce w Katowicach przy ulicy Andrzeja 21 Trzeba przyznać, że ofertę mają bardzo szeroką. Ważne dla mnie jest to, że szyją również na miarę, bo moja figura raczej do typowych nie należy. Dość dobrze wygląda ich oferta szczególnie, że wykonują te suknie z takich materiałów jak muśliny i szyfony, satyny, tafty, tiule, delikatne hiszpańskie koronki, czy gipiury.

                            Czy znacie może jeszcze jakieś miejsca na terenie Katowic lub okolicznych miejscowości, które są warte uwagi w tym zakresie tematycznym? Będę naprawdę bardzo wdzięczna za wszelkie rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym... Zależy mi na możliwie jak najszerszym wyborze różnych miejsc, dzięki czemu będę mogła wybrać dla siebie idealną suknię ślubną

                            Komentarz


                            • #15
                              Jak już decydujecie się na wesele i piękny ślub to musicie na pewno zatrudnić profesjonalnego fotografa. Ja myślałam nawet o kamerzyście jednak postawiłam na jakość i wyszły przepiękne zdjęcia z wesela. Warto mieć fajną pamiątkę jaką są z tego najwazniejszego dnia w waszym życiu

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X