Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wesele i zdjęcia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Zgadzam się z Wami, że obecność fotografa na ślubie jest bardzo ważna. Generalnie nad kamerzystą mógłbym się zastanowić, jednak dobre fotki z tego wydarzenia wydają mi się podstawową pamiątką na całe życie. Jak szukacie takich profesjonalistów? Znajomi ostatnio zdecydowali się na Pana fotografa na którego trafili przez stronkę . To obszerna baza danych profesjonalistów z całej Polski, wystarczy wybrać swój region i pojawią się wszystkie dostępne opcje. Znajomi byli zadowoleni z efektu pracy tego pana i podobno cena też była przystępna.

    Komentarz


    • #17
      Widzę, że przewija się tutaj wiele tematów i pytań. Każde z nich trochę w innym temacie. Fotograf, kamerzysta, salon sukien ślubnych itp. Dobrze jest mieć stronę, na której znajdziemy wszystkie przydatne namiary i informacje. Słyszałem, że dobrym portalem jest . Wiele ciekawych tematów, porad, ale także i namiary na konkretnych fotografów, czy kamerzystów. Warto się rozejrzeć.

      Komentarz


      • #18
        Jest to najlepsza pamiątka po weselu.

        _

        Komentarz


        • #19
          Najlepsza i praktycznie jedyna, więc zadbajcie o to żeby mieć świetnego fotografa. Także ciekawą opcją na wesele będzie fotobudka. Taka propozycja od jest bardzo fajnym dodatkiem i zarówno atrakcją dla gości. Ja zawsze super się bawie przy takich śmiesznych zdjęciach.

          Komentarz


          • #20
            My już mamy swój ślub za sobą Tyle przygotowań (prawie 2 lata), a ten dzień tak szybko mija... Dlatego warto czerpać radość z każdej chwili. Teraz planujemy tylko zebrać wszystkie zdjęcia w całość i stworzyć fotoksiążkę. Polecono mi ofertę bo cenowo wychodzi znacznie taniej, niż u profesjonalnych fotografów, a jakość też jest bardzo wysoka.

            Komentarz


            • #21
              I jak tam macie już kogoś wybranego? Ja pamiętam że bardzo dużo zapytań ofertowych wysłałam zanim wybrałam konkretnego fotografa. Do swojej na pewno długiej listy możecie też dorzucić tego fotografa Ma przepiękne zdjęcia i na pewno jego oferta jest bardzo atrakcyjna także cenowo

              Komentarz


              • #22
                Ech a ja jestem już miesiąc po ślubie a na zdjęcia dalej czekam (

                ______________

                Komentarz

                Pracuję...
                X