Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konto firmowe a zarobki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Konto firmowe a zarobki

    Czy wiecie może, jak to jest z kontami firmowymi? Mogą dodatkowo na nas zarabiać? Co sądzicie o tym: ?

  • #2
    Jeśli zależy ci na tym, żeby zwiększyć swoje wpływy na konto możesz zainteresować się korzyściami jakie dają Więcej informacji na stronie.

    Komentarz


    • #3
      O tym jak dobrze wybrać konto firmowe czytałam w artykule w serwisie rachunek.net.pl Jest kilka warunków, o których dobrze jest pamiętać wybierając konto firmowe. Oczywiście konto firmowe może przynieść także dodatkowe korzyści w postaci dodatkowych produktów, które bank oferuje do konta firmowego.

      Komentarz


      • #4
        Oprocentowanie kont firmowych jest teraz bardzo niskie. Lepiej inwestować pieniądze w inny sposób.

        Komentarz


        • #5
          Rzeczywiście, oprocentowanie jest niskie. Co masz na myśli?

          Komentarz


          • #6
            Rzeczywiście zakładanie takich kont mija się z celem, lepiej zainwestować pieniądze. Dobrym pomysłem jest zainwestowanie na przykład w obligacje korporacyjne - można wiele zyskać niewiele tracąc. Niedawno tutaj przeczytałam właśnie o tego rodzaju inwestowaniu i muszę przyznać, że bardzo mi się to podoba - odsetki od zakupionych akcji wypłacane są co stały okres czasu, więc jest to pewny zysk.

            Komentarz


            • #7
              Z bukmacherką trzeba ostrożnie.
              Na konto dla firm polecam bank ING.

              Komentarz


              • #8
                Obecnie w ogóle firmy mają spora pomoc i biznesy mogą się rozwijać.

                Komentarz


                • #9
                  komfortowe płatności

                  Ja natomiast chciałabym dodać z innej beczki, że jeżeli chcecie dokonywać wszelkich płatności lub nawet dokonywać sprzedaży przez internet to trafiłam na interesującą stronę . Jest to przydatna strona dzięki której możemy bezpłatnie wykonywać wszelkie płatności w sposób naprawdę komfortowy. Jak dla mnie jest to super opcja i zamierzam z nią zapoznać się w najbliższym czasie bliżej.

                  Komentarz


                  • #10
                    A nie lepszym pomysłem byłoby poszukanie info o tym w necie? Mi się wydaje, że to będzie dobra opcja

                    Komentarz


                    • #11
                      Z szukaniem w internetach jest tak, że by coś dobrego znaleźć, to trzeba dobrze wstrzelić się z zapytaniem wysyłanym do wyszukiwarki. Wiem coś o tym, bo gdy poszukuję inspiracji do tematów na bloga , często wyszukuję informacji z tematyki finansowej.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X