Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklama

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja polecam mu wejść na i tam dowiedzieć się więcej.

    Komentarz


    • #17
      Moim zdaniem najlepszą reklamą jest internet.

      Komentarz


      • #18
        Ja również jestem analitykiem i uważam podobnie jak Ty Kamilu. Internet jest zdecydowanie najlepszą reklamą
        ---------------------------------------------------------------
        [/URL]

        Komentarz


        • #19
          Zapraszam na

          Komentarz


          • #20
            Reklama dźwignią handlu, to fakt, ale trzeba jeszcze ją odpowiednio dopasować do potrzeb firmy i jej możliwości finansowych.

            Komentarz


            • #21
              Neon to dobry pomysł na reklamę, ale nie poprzestawaj na tym. Teraz najwięcej możliwości otwiera przed nami internet - według mnie to właśnie na nim powinieneś się skupić. Podpisuję się pod tym, co doradzali Ci moi poprzednicy. Pozycjonowanie, kampanie Google, atrakcyjne materiały video, zdecydowanie pomogą Ci dotrzeć do nowych klientów. Skontaktuj się z nimi - na pewno doradzą Ci, jaka forma promocji będzie najskuteczniejsza

              Komentarz


              • #22
                Zgadzam się z Tobą Kamilu. Ja też uważam, że warto jest reklamować się w sieci. Od lat interesują mnie i w końcu pojawiają się w sieci reklamy, które właśnie dotyczą tych cudownych urządzeń. Nie wiem co bym zrobił bez dostępu do Internetu

                Komentarz


                • #24
                  Może ktoś chciałby się zareklamować na stronie ? Moda, uroda, tego typu tematy są tam mile widziane Nie wiem jak z wyświetleniami, ale na pewno nie jest źle.

                  Komentarz


                  • #25
                    A standy reklamowe? Co sądzisz o takim nośniku marketingowym? Wydaje mi się, że właśnie coś takiego byłoby skuteczne w twojej dyskotece

                    Komentarz


                    • #26
                      całkiem sporo ciekawych możliwości reklamowych mogą zaproponować wam hostessy od Jeżeli będziecie planować organizacje różnych eventów biznesowych to na pewno pomoc tych hostess i modelek świetnie wam się przyda.

                      Komentarz


                      • #27
                        Bardzo dobrze że od razu myślisz o takich aspektach jak odpowiednia reklama. To bardzo ważna sprawa dla firmy. W sieci można pozyskać sporo wiedzy na ten temat.

                        Komentarz


                        • #28
                          Powiem Wam tyle, że kampania marketingu jest bardzo ważna i niezwykle istotna zwłaszcza jeżeli chcemy podnieść słupki i sprzedaż w naszej agencji to jest to bardzo wazne, pamietajmy o tym. Najlepsze efekty przynosi kampania długotrwała minimum roczna, wtedy powinniśmy zobaczyć najlepsze efekty

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X