Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z nastoletnim synem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problemy z nastoletnim synem

    Witajcie, mniej wiecej od roku mam problemy wychowawcze z 14 synem. Chłopiec przestał się uczyć - do tej pory był wzorowym uczniem, jest opryskliwy i wagaruje. Znajoma postraszyła mnie, że to mogą być pierwsze sygnały tego, że młody jest uzależniony od narkotyków i poleciła mi zajrzeć na . Jestem przerażona - tyle się teraz w TV słyszy o ofirach dopalaczy itd. Na wizytę w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień AGNUS mam nadzieję, że jest jeszcze za wcześnie i uda się to jakoś sprowadzić na dobrą drogę. A wy co byście zrobili na moim miejscu?
    Ostatnio edytowany przez DentKa; 06.10.2015, 10:41.

  • #2
    A rozmawiałaś szczerze ze swoim synem? Może warto dać mu szansę, żeby sam się wygadał.

    Komentarz


    • #3
      Warto szczerze porozmawiać z synem, może to tylko nastoletni bunt... Czasami też można pójść do psychologa, w dzisiejszych czasach to normalne.

      Komentarz


      • #4
        Ja też nie widzę w tym żadnego problemu, a warto jednak synowi pomóc.

        Komentarz


        • #5
          Na etapie dojrzewania niestety nawet drobne problemy są poważne. Ja polecam szczerze z synem porozmawiać. Nic więcej.



          Komentarz


          • #6
            też myślę, że rozmowa będzie najlepsza

            Komentarz


            • #7
              Jeśli nie pomoże rozmowa to polecam stronkę z pomocą drogową warto sobie poczytać lub zadzwonić w razie potrzeby się tego typu działalności. Nie wstydzić się . Moim zdaniem większość osób rezygnuje z tego typu pomocy a bardzo jestem ciekaw dlaczego. A warto!
              Ostatnio edytowany przez isko; 11.07.2017, 19:09.

              Komentarz


              • #8
                Każdy nastolatek ma swój okres buntu co wcale nie oznacza, że bierze narkotyki. Jeśli jednak nadal masz wątpliwości do zabierz go do psychologa.

                Komentarz

                Pracuję...
                X