Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcesoria kuchenne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Akcesoria kuchenne

    Jeżeli chcesz mieć w domu niebanalne akcesoria kuchenne to proponuję byś zaglądnął na stronę Gdzie znajdziesz to co Cię interesuje.

  • #2
    Dzisiaj można urządzić kuchnie bardzo praktycznie i niebanalnie. Sama szukałam okapu, który byłby inny niż wszystkie i znalazłam. Mało znany producent Toflesz ma w ofercie okapy do każdej kuchni. Sama zainteresowałam się zdobionymi na szkle malowidłami okapami kominowymi - przecudne. Nie tylko nadają indywidualnego charakteru, ale są tez bardzo praktyczne.

    Komentarz


    • #3
      Z takich "niebanalnych" gadżetów możesz np. zakupić kostkarkę do lodu
      przydaję się, gdy często urządzasz imprezy.

      Komentarz


      • #4
        Ciekawe te akcesoria kuchenne.

        Komentarz


        • #5
          W sieci mozna znaleźć sporo ciekawych akcesoriów.

          Komentarz


          • #6
            W dzisiejszych czasach w internecie na pęczki jest różnego rodzaju akcesoriów... Kiedyś było kilka i człowiek nie miał problemu z wyborem

            Komentarz


            • #7
              Niektórzy posiadają w swoich kuchniach wyciskarki do soków i w ten sposób sami sobie przygotowują soki, zamiast kupować gotowe w sklepach. Ceny takich urządzeń można sprawdziwszy np. na

              Komentarz


              • #8
                Lubię takie akcesoria do kuchni, zawsze się przydają i pod ręką najlepiej je mieć.
                _________________
                Ostatnio edytowany przez robbessko; 24.11.2016, 13:41.

                Komentarz


                • #9
                  Wydaje mi się, że świetnym gadżetem do kuchni jest blender. Ja mam i często z niego korzystam. Tutaj: macie świetny Zelmera. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z takiego sprzętu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja akurat mam blender z Kenwooda. I nie zamieniałabym go na żaden inny.

                    Komentarz


                    • #11
                      W sumie to dość znana marka. Ja nie mam żadnego sprzętu z niej.

                      Komentarz


                      • #12
                        Też słyszałam, że Kenwood jest w porządku. Teraz właśnie . Stwierdziłam, że sobie kupię takie urządzenie i zastanawiam się nad Kenwoodem i Zelmerem.

                        Komentarz


                        • #13
                          Bardzo ciekawe mają też w sklepie internetowym Homlando.com. Sklep oferuje szeroki wybór zarówno mebli, jak i dodatków i dekoracji, również do kuchni. Są on nietuzinkowe i niedostępne w zwykłych sklepach stacjonarnych, więc jeśli ktoś lub oryginalne rzeczy, powinien tam zajrzeć Zwłaszcza, że do końca marca można skorzystać z dostawy całkowicie za darmo

                          Komentarz


                          • #14
                            Szukacie bardzo dobrej jakości foteli do swojego salonu czy kuchni ? Ostatnio miałem ten sam problem ! Nie mogłem znaleźć odpowiedniego fotela, znajomy mi polecił ciekawą firmę Indigo Decor którzy posiadają, wysokiej jakości. Sprawdziłem portfolio i rzeczywiście nieźle wyglądają nawet w dobrych cenach, zamówiłem i rewelacja, wygoda niesamowita !

                            Komentarz


                            • #15
                              Fotel w kuchni? Raczej nie ma na to miejsca. Ja teraz szukam jakiegoś zestawu przyrządów do przygotowywania potraw.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X