Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gry planszowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • gry planszowe

    ktoś gra jeszcze w gry planszowe ? jakie znacie lubi w jakie lubicie grac ? ja Zdecydowanie w chinczyka bede grala do smierci

  • #2
    Haha ja też Chińczyka uwielbiam! I inna nieśmiertalna gra to Monopoly, albo Scrabble! Uwielbiam

    Komentarz


    • #3
      Uwielbiamy grać w gry planszowe zwłaszcza z naszymi znajomymi na imprezach.

      ____

      Komentarz


      • #4
        Ogólnie to jest tego ogrom -

        A chyba najlepszą grą, tylko że pod nieco starsze dzieci + dorosłych są Scrable.
        Kiedyś potrafiliśmy przy nich spędzać całe dnie ;-)


        Komentarz


        • #5
          Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze

          Komentarz


          • #6
            U Nas rządzi Monopol na wieczorne spotkania ze znajomymi.

            _____

            Komentarz


            • #7
              Bardzo przydatne są te porady Dzięki wielkie Z całą pewnością z nich skorzystam

              Komentarz


              • #8
                Nie no obecnie gry planszowe wracają od łask i polecam sprawdzić jakieś ambitniejsze tytuły niż chińczyk :P

                Komentarz


                • #9
                  Bardzo lubię grać w gry planszowe zwłaszcza fabularne. Często gram w nie w większym gronie razem z moimi przyjaciółmi.
                  ____________________
                  Ostatnio edytowany przez Mundryk; 04.03.2019, 14:32.

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie ma jak gry planszowe. Zabawa skupiająca rodziny, przyjaciół, jest dreszczyk emocji, rywalizacji, są kombinacje jak grać żeby wygrać. Mojej pięcioletniej córce kupiłam układankę z literkami bawimy się przy niej całą rodziną. Mała uczy się literek, ich układania, uczy się nowych słówek, a ja z mężem wyjaśniamy jej ich znaczenie. A ile przy tym śmiesznych słów stworzymy?! Można, by napisać nowy słowniczek frazeologiczny małej Oli W sklepie internetowym, w którym kupiłam tą układankę mają takie fajne, edukacyjne gry planszowe, że chyba się w nim na dobre zaopatrzę.

                    Komentarz


                    • #11
                      Moje ulubione gry to szachy i warcaby. Przepadam za strategicznymi grami.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja od bardzo dawna nie gram w gry planszowe.Po prostu na takie coś nie mam w ogóle wolnego czasu.

                        _______________________________________________

                        Komentarz


                        • #13
                          Ciekawa opcja to Proponują każdą figurkę, pionka czy planszę na zamówienie. Gry planszowe i karciane różnego rodzaju, jak dla mnie super zabawa, dla dzieciaków jeszcze lepsza.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja z moimi dziećmi gramy w szachy. Myślę,że to bardzo rozwijająca umysł gra.

                            Komentarz


                            • #15
                              Jeśli mam tylko czas to zdarza mi się zagrać.

                              __

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X