Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GDzie kupić modne ubrania?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Też mi się tak wydaje. Ja sama coraz więcej rzeczy zamawiam w ten sposób.

    Komentarz


    • #62
      Możecie przejrzeć sklepy Moodo i Mosquito. Ja tam zawsze coś ładnego wynajdę.

      Komentarz


      • #63
        Modne ubrania w dużych rozmiarach znajdziecie za to w sklepie Modbis. Na przykład tutaj: sukienki wizytowe. Podoba mi się jakość wykonania, modny design i fakt, że tak świetnie maskują to, co trzeba.

        Komentarz


        • #64
          Faktycznie, te sukienki są bardzo ładne. Muszę o nich powiedzieć mojej mamie, bo na pewno coś tam sobie kupi.

          Komentarz


          • #65
            Jeśli chcesz być modna to na pewno nie kupuj w popularnych sklepach . Oryginalność to podstawa .

            Komentarz


            • #66
              Ja myślę nad zakupem dwóch , które znalazłam na Sprzedajemy.pl. Są w dużo niższej cenie i będą idealne na wakacje. Muszę tylko umówić się ze sprzedającym na ich odbiór - znalazłam je w dziale ogłoszeń lokalnych.

              Komentarz


              • #67
                A czemu to dla was takie ważne, żeby ciuchy były modne? To co dziś modne, jutro będzie niemodne i co zrobicie? Nie lepiej dobierać sobie po prostu takie ubrania, jakie się nam podobają?

                Komentarz


                • #68
                  A co jak podobają się te modne? Ja w tym nie widzę nic złego.

                  Komentarz


                  • #69
                    Dokładnie! Ja kupuję to co mi się podoba, a jeśli do tego jest to zgodne z aktualnymi trendami, to jeszcze lepiej .

                    Komentarz


                    • #70
                      jeśli chodzi o naprawdę fajne i na czasie spodnie jeansowe i nie tylko zresztą to zdecydowanie polecam zajrzeć do fabryki jeansów - zamówiłam tam kilka dni temu super spodnie z wysokim stanem

                      Komentarz


                      • #71
                        Mi sie spodobaly ostatnio ciuchy, a w szczegolnosci koszule z answear. Mysle ze sa modne

                        Komentarz


                        • #72
                          To jest modne, co się komu podoba, więc w sumie dlaczego nie? Ja niedawno oglądałam żakiety damskie wizytowe: . Nie wiem czy są modne, ale z pewnością jest to ubiór dobry na różnego rodzaju okazje czy to rodzinne czy związane z pracą. Z pewnością więc są bardzo przydatne w każdej szafie.

                          Komentarz


                          • #73
                            Klasyczne żakiet zawsze są modne. A ja widzę tam jeszcze parę dresowych, eleganckich narzutek, które obecnie są trendy.

                            Komentarz


                            • #74
                              Ja zaopatruje swój sklep w odzież turecką tutaj:
                              I od razu dostałem rabat

                              Komentarz


                              • #75
                                Ja pochwalę się ,ze projektowałam ostatnio kilka koszulek. Dla siebie i dla meża. Miałam na oku kilka wzorów. W sklepach nie bylam w stanie niczego znaleźć ( Czy Wy równiez macie wrażenie,że w każdym sklepie po kolei jest to samo????). Koszulkę zamówiłam z tej strony


                                Do jakości nie mogę sie przyczepić , bo jest naprawdę dobra.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X