Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GDzie kupić modne ubrania?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Mam bardzo podobny żakiet. Jest elegancki i wygodny.

    Komentarz


    • #47
      Odzież damska

      Naprawdę sporo fajnych ciuchów mam z tego sklepu czasami udaje mi się coś złapać na promocji, po prostu często tam zaglądam.

      Komentarz


      • #48
        spodnie jeansowe

        Jak lubisz chodzić w jeansach to sprawdź sobie sklep spodnie z naprawdę fajnego materiału dostaniesz tam już od mniej więcej 40 zł na promocji.

        Komentarz


        • #49
          Ja kupuję w internecie i bardzo sobie chwalę ten sposób. Wszystko przebiega szybko, ceny lepsze i do tego przynoszą mi zakupy pod drzwi. Polecam.

          Komentarz


          • #50
            Wolę chodzić po sklepach. Lubię dotknąć i przymierzyć.

            Komentarz


            • #51
              A ja nie mam z tym problemu. Szukam ubrań i butów w internecie. Najczęściej na Domodi.pl, bo tam mam duży wybór. Ostatnio tutaj: znalazłam świetną sukienkę. Doskonała na wyjścia.

              Komentarz


              • #52
                Ja jeszcze podrzucę namiar na modną bieliznę Lubię ten sklep za to, że mają dobra jakość, a nie przesadzają z cenami.

                Komentarz


                • #53
                  A kupujecie czasami w lumpeksach? Ja się zaczęłam przekonywać do secondhandów.

                  Komentarz


                  • #54
                    W secondhandach można czasem trafić niezłe ciuchy, także polecam. Ja kupuję jednak przeważnie na allegro i w kilku moich ulubionych e-sklepach, m.in. w Moxos - bardzo podobają mi się ich płaszcze

                    Komentarz


                    • #55
                      A jakie byście polecili ? Jakieś konkretne fasony botków będą Waszym zdaniem modne w tym sezonie?

                      Komentarz


                      • #56
                        Ja w botkach raczej na wiosnę już nie chodzę. Wolę wtedy mniej zabudowane buty.

                        Komentarz


                        • #57
                          Jeśli chodzi o ubranie medyczne dla dentystów, to ja ostatnio zamawiałam na
                          Potrzebowałam takiego do praktyk na studiach i byłam bardzo zadowolona, materiał bardzo przyjemny, nic mu się złego nie dzieje podczas prania.

                          Komentarz


                          • #58
                            modne botki 2016

                            Wiem że do jesieni jeszcze długo ale macie pomysł na jakieś ? Co będzie popularne w tym sezonie, może botki z jakimiś skórzanymi frędzlami bo widzę, że w kolekcjach na wiosnę i lato jest sporo takich butów.

                            Komentarz


                            • #59
                              mogę wam polecić bardzo fajny sklep z elegancką bielizną, ja bardzo lubię robić u nich zakupy, wejdźcie sobie na stronę i zobaczcie jaką mają ciekawą ofertę

                              Komentarz


                              • #60
                                Obecnie najpopularniejszy jest chyba jednak internet, a tam można przecież znaleźć wszystko i to w przystępnych cenach. Zresztą wiele sklepów stacjonarnych ma również możliwość kupowania ubrań ze stron internetowych. Ja sama ostatnio szukałam i internet bardzo w tym pomaga, ale rzeczywiście, jak tylko jest taka możliwość, to wolę sklepy stacjonarne, by najpierw dany ciuch obejrzeć i przymierzyć. Obecnie jest wiele sieci sklepów ubraniowych oferujących modną odzież.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X