Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jaki mechanik?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jaki mechanik?

    Gdzie mogę dać samochód do warsztatu w Poznaniu tak, żeby nie przepłacić i nie żałować? Znacie może ? Warto?

  • #2
    To nie moje okolice. Może popytaj znajomych.

    Komentarz


    • #3
      Mechanik

      Jeżeli chodzi o Poznań, ja też nie pomogę. Najlepiej podpytać znajomych. Sama natomiast korzystam z usług w BlueBear we Wrocławiu. Jeżdżę tam głównie wówczas, gdy są potrzebne mi naprawy lakiernicze. Ostatnią rzeczą jaką tam zrobiłam . W końcu doprowadzono mi je do porządku i co najważniejsze, zapłaciłam znacznie mniej, niż oczekiwałam.

      Komentarz


      • #4
        Polecam warsztat mechaniczny i pracują bez ściemy klientowi i mają niskie ceny.

        Komentarz


        • #5
          Zależy jeszcze, co dokładnie chcemy w naszym samochodzie zrobić. Czasami konkretne warsztaty specjalizują się w jednej rzeczy. Ja postawiłam na i ta firma sprawdziła się w tej kwestii znakomicie.

          Komentarz


          • #6
            Ja zawsze chodzę do znajomego. Niedawno otworzył profesjonalny warsztat. Postawił na posadzki poliuretanowe. Łatwo się je czyści i są bardzo wytrzymałe. Myślę, że dobrze wybrał. Zobaczcie sami

            Komentarz


            • #7
              Ludzie, jak już odwiedzacie warsztaty, to pamiętajcie też, żeby robić serwis klimatyzacji. Tutaj piszą, dlaczego to takie ważne i jak poznać, że klimatyzacja wymaga naprawy.

              Komentarz


              • #8
                Ja swoje auto oddaje zawsze do profesjonalistów, czyli . W kwestii naprawy mojego samochodu nigdy nie zawodzili
                Ostatnio edytowany przez rafalmikolajczyk; 09.01.2017, 12:18.

                Komentarz


                • #9
                  Czasem mechanik wcale nie jest koniecznością, zależy to jednak od sprawy i powagi problemu. Zerknijcie sobie tu: - te narzędzia już niejednej osobie pomogły wyjść z motoryzacyjnej opresji.

                  Komentarz


                  • #10
                    Systemma ma jak najbardziej rację, nie z każdą samochodową usterką trzeba od razu jechać do warsztatu. Są takie, które sami możemy naprawić. Czasem tylko trzeba się trochę doszkolić (a warto, bo to zawsze przecież oszczędność). Ot, taka naprawa paska klinowego. Wystarczy przeczytać tę instrukcję i raczej nie powinno być problemu.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja byłam z moim autem w wielu serwisach i w kazdym znajdowali coś innego:P Dlatego postanowiłam w koncu kupić nowe i wziąć na nie świetny leasing. Polecam wszystkim zainteresowany tą stronkę

                      Komentarz


                      • #12
                        Mechaników samochodowych nie brakuje, wielu z nich ma też swoje specjalizacje, wiadomo. Mnie ostatnio zastanowił temat związany z tylną belką, ponoć to częsty problem francuskich aut, a to też nasuwa pytanie czy lepiej naprawiać samemu, czy jednak jechać do warsztatu, warto o tym poczytać: , żeby potem nie zastanawiać się nad tym zbyt długo.

                        Komentarz


                        • #13
                          A mi ostatnio mechanik okazał się zbędny Okazało się, że filtr DPF mogę wysłać po prostu do regeneracji. Zamówiłem kuriera, który dostarczył filtr do . A oni go naprawili i odesłali do mnie na swój koszt

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X