Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy warto inwestować w produkty ekologiczne?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy warto inwestować w produkty ekologiczne?

    Zastanawiam się nad produkcją ekologicznych warzyw, ale mam wątpliwości czy nadal będzie wzrastał popyt na takie produkty? Sprawdzając ceny na wygląda, że jest zainteresowanie i atrakcyjna cena, ale czy tak się utrzyma? Inwestycja nie wymaga dużo większych nakładów, ale każda zmiana budzi wątpliwości. Jak sądzicie czy takie produkty będą miały stałych odbiorców?
    Ostatnio edytowany przez lorek99; 11.03.2018, 21:50.

  • #2
    Witam jak dla mne to nie warto są dużo zdrowsze a według kontroli tylko 25% spełnia wymogi

    Komentarz


    • #3
      ja mam dwa mieszkania do wynajmowania krótkoterminowego jeden to apartament, w nim zawsze dodajemy za darmo takie kosmetyki bo wiadomo reklama dźwignią handlu, a takie gratisy ułatwiają gościom życie, a my możemy liczyć na dobre opinie.

      Komentarz


      • #4
        Na pewno jest to rzecz warta rozważenia.

        Komentarz


        • #5
          Jako osoba która stara się aby w jej diecie od około 2 miesięcy były tylko tego rodzaju produkty mogę powiedzieć, że warto

          __________________
          Ostatnio edytowany przez uleee1; 19.12.2018, 11:23.

          Komentarz


          • #7
            raczej o jedzenie

            Komentarz


            • #8
              Jak dla mnie to zależy od ceny produktu, czy nie jest absurdalnie wysoka.

              Komentarz


              • #9
                Niestety, ale ja się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

                Komentarz


                • #10
                  Ekologia jest spoko, tylko tak jak we wszystkim należy zachować umiar. Ale produkty eko na pewno są zdrowsze.

                  Komentarz


                  • #11
                    A może warto tę kwestię zostawić specjaliście z tego obszaru tematycznego? Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X