Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gastronomia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gastronomia

    Hej! Mam sprawą troszkę odbiegającą od innych, a mianowicie chodzi mi o namiary na firmę zajmującą się skupem zużytego oleju roślinnego. Czy kojarzycie coś w tym temacie? Znajoma otwiera działalność cateringową i musi nawiązać współpracę z jakąś firmą. Czy któraś z Was prowadzi podobną działalność? Kojarzycie ? Ta firma ma bardzo dobre opinie w Internecie ale szukamy jakiś innych opinii żeby mieć po prostu pewność. Jeżeli jesteście obeznane w tym temacie to prosimy o pomoc

  • #2
    Niestety niczego takiego nie kojarzę.

    Komentarz


    • #3
      Ja również się nie wypowiem w tym temacie, bo kompletnie nie mam doświadczenia ani wiedzy. Z gastronomią miałem ostatnio tyle wspólnego, że pomagałem siostrze w otwarciu sklepu ze zdrową i świeżą żywnością. Wśród wielu rzeczy, których szukałem, były , regały chłodnicze czy krajalnice. W tych tematach mogę pomóc.

      Komentarz


      • #4
        Ogólnie jeśli chodzi o gastronomii to najważniejszy jest dobry i profesjonalny sprzęt na jakim pracujecie bo to się przekłada też ma jakoś żywności, u nas odkąd mamy w barze odkąd mamy zmywarkę winterhalter naczynia są sterylnie czyste, jej ogromną zaleta jest oszczędność i fakt że nadaje die do mycia każdego rodzaju naczyń a nawet blach i tac gastronomicznych

        Komentarz


        • #5
          Nigdy nie słyszałam o tej firmie.

          ____

          Komentarz


          • #6
            gastronomia to super biznes

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Ilonit35 Zobacz posta
              Nigdy nie słyszałam o tej firmie.
              może dlatego że Winterhalter jest znana wśród osób zajmujących się zawodowo gastronomią i znają tą firmę ci którzy są już długo na rynku gastronomicznym i mają jakieś doświadczenie w tym temacie?

              Komentarz


              • #8
                Mnie nie kręci gastronomia

                Komentarz


                • #9
                  To fakt jeśli chodzi o tę branżę niezwykle ważny jest dobry sprzęt i odpowiednie Konkurencja jest teraz spora na rynku a klienci mają coraz większe wymagania, dlatego trzeba się coraz bardziej starać, aby im sprostać.

                  Komentarz


                  • #10
                    Praktycznie w każdej gastronomii niezbędny będzie porządny ekspres do kawy. Wiecie juz na jaki postawić? Jeżeli nie to zajrzyjcie na Ten blog pomoże wam w wyborze

                    Komentarz


                    • #11
                      Sama z chęcią się dowiem.

                      __

                      Komentarz


                      • #12
                        Z chęcią dowiem się o tym więcej.

                        __

                        Komentarz


                        • #13
                          Każdy tylko chce się dowiedzieć, ale dobrych informatorów nie ma :/

                          Komentarz


                          • #14
                            Nie mam pojęcia.

                            __

                            Komentarz


                            • #15
                              Jeżeli chcesz otworzyć włąsny biznes to pomyśl o księgowości. Sądzę, że przynajmniej na początku wystarczy Ci oprogramowanie chociaż biorąc pod uwagę jego funkcjonalność powinno Ci wystarczyć na bardzo długo

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X