Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wizyta u dentystki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wizyta u dentystki

    Hej.
    Dziwne pytanie, ale nigdy nie dowiedziałem się jak jest.
    Miło będzie gdy odpowiedzą Panie Dentystki

    Chodziłem do roznych gabinetów i w każdym gdy siedze na fotelu, dentystka sprawdza czy boruje zęby, jest na tyle bliski kontakt, że czasem ciężko uciekać wzrokiem. Przed oczami mam oczy dentystki lub jej buzie i czy:
    NIe jest to nieodpowiednie gdy będe patrzył jej w oczy?
    Czy macie takie przypadki?
    Czy lepiej, (kulturalniej) poprostu patrzeć gdzie sie tylko da ale nie w oczy czy na buzie?

    Poprostu głupio się z tym czuje, tzn, myśle ze dentystce może jest dziwnie że patrze się na nia,

    A do czego zmierzam, chodze do młodej o pieknych oczach i poprostu az miło w te jej oczy poaptrzec, ale
    nei chce zeby czuła się nei komfortowo...


    MOże drogie panie opowiecie jakieś histroie własnie ze swojego zycia??

  • #2
    Naprawdę czujesz potrzebę patrzenia dentystce w oczy, kiedy grzebie w Twoich zębach? Ja patrzę po prostu w jakikolwiek punkt gabinetu.

    Komentarz


    • #3
      ma tak fantastyczne oczy ze chetnie bym popatrzyl,, zreszta lepsze to niz gapienie sie w sufit...

      ale reasumujac czyli nie wyapda, i szukac innego punktu..

      Komentarz


      • #4
        No może to być dla tej kobiety dość niezręczne, jeżeli będziesz się cały czas wgapiał w jej oczy. Jak Ci się podoba, zaproś ją na kawę

        Komentarz


        • #5
          Lepiej nie rozpraszać pani doktor

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez micha_mrt2 Zobacz posta
            Hej.
            Dziwne pytanie, ale nigdy nie dowiedziałem się jak jest.
            Miło będzie gdy odpowiedzą Panie Dentystki

            Chodziłem do roznych gabinetów i w każdym gdy siedze na fotelu, dentystka sprawdza czy boruje zęby, jest na tyle bliski kontakt, że czasem ciężko uciekać wzrokiem. Przed oczami mam oczy dentystki lub jej buzie i czy:
            NIe jest to nieodpowiednie gdy będe patrzył jej w oczy?
            Czy macie takie przypadki?
            Czy lepiej, (kulturalniej) poprostu patrzeć gdzie sie tylko da ale nie w oczy czy na buzie?

            Poprostu głupio się z tym czuje, tzn, myśle ze dentystce może jest dziwnie że patrze się na nia,

            A do czego zmierzam, chodze do młodej o pieknych oczach i poprostu az miło w te jej oczy poaptrzec, ale
            nei chce zeby czuła się nei komfortowo...


            MOże drogie panie opowiecie jakieś histroie własnie ze swojego zycia??
            Rozwaliło mnie twoje pytanie, mimo że nie jestem Panią. Wydaje mi się, że ona Ci się podoba i boisz się, że to zauważy.

            Komentarz


            • #7
              jedno jest pewne u dentysty na fotelu powinno się mieć otwarte oczy, bo na przykład podczas znieczulenia jeżeli dzieje się coś z pacjentem to lekarz może szybko zareagować, ponieważ po oczach widać najszybciej że coś jest nie tak.

              Komentarz


              • #8
                O tym nie wiedziałam. Wydaję mi się, że jeśli oddajemy się w ręce profesjonalisty to nie mamy się czego obawiać. Koleżanka robiła implanty o i była bardzo zadowolona z całego procesu leczenia.

                Komentarz


                • #9
                  Ja też myślę, że nie ma się czego bać, jeżeli korzystamy z leczenia u specjalisty.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X