Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki zegarek na prezent

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki zegarek na prezent

    Cześć. Może ktoś tutaj pomoże mi zdecydować się jaki zegarek dla męża na prezent kupić? Mam obecnie na oku dwa:

    Nixon z granatową tarczą

    Nixon na skórzanym pasku.
    Do tej pory nosił głównie zegarki na pasku ale te na bransolecie wydają mi się zdecydowanie bardziej eleganckie. Na jaki Waszym zdaniem lepieji będzie się zdecydować?

  • #2
    Bardziej podoba mi się ten na srebrnej bransolecie.

    Komentarz


    • #3
      Ja tam bym kupił smartwatch, poczytaj sobie: ale wiadomo nie wszyscy są fanami takich gadżetów

      Komentarz


      • #4
        Całkiem fajne te smartwatche.

        Komentarz


        • #5
          Casio z paskiem będzie w sam raz.

          Komentarz


          • #6
            Osobiście wolę zegarki na pasku. Ale każdy ma inny gust.

            Komentarz


            • #7
              Ja powiem Wam szczerze, że zawsze mi się podobały zegarki sportowe. Ostatnio fajne widziałem na stornie bardzo znanej firmy z jabłkiem, a jest to storna niektóre modele zrobiły na mnie piorunujące wrażenie, a dodatkowo te zegarki mają więcej funkcji niż standardowe wersje

              Komentarz


              • #8
                Ja lubię zegarki na srebrnej bransolecie i z dużą tarczą. Są według mnie najładniejsze.

                Komentarz


                • #9
                  W tej cenie to tylko jakis zegarek od seiko, najlepiej z rodziny 5.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mi się akurat nie podobają zegarki z seiko. Są trochę zbyt klasyczne.

                    Komentarz


                    • #11
                      Nixon według mnie jest ładniejszy. Ja bym postawił na niego.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ten drugi wydaje mi się, że fajniejszy. Sam musisz zdecydować...

                        Komentarz


                        • #13
                          Również chciałam kupić siostrze zegarek. Ale ostatecznie skończy się na pościeli ze , bo zdradziła mi, że o takiej marzy.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja bym się jeszcze zastanowił, czy tego typu to dobre rozwiązanie Mi się wydaje, że mogą się one naprawdę świetnie prezentować

                            Komentarz


                            • #15
                              Możecie też pomyśleć o innych rzeczach. Z takich popoularnych w podobnych stylu to np. zegarek, torebka, portfel a może i nawet kapelusz. Odwiedzcie najlepiej sklep z modą taki jak np. i tam poszukajcie inspiracji na prezent. Ja dosyć często wybieram tego typu upominki na prezenty urodzinowe

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X