Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki zegarek na prezent

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja generalnie kupuję tylko Timex O Casio też słyszałem, że jakość podnoszą

    Komentarz


    • #17
      Z zegarkiem na prezent możecie nie trafić z modelem, kolorem itp. Może lepiej postawić na coś bardziej uniwersalnego jak kawa? A jak kawę wybierać to tylko najlepszą. Ja taką zamawiam przez neta, a dokładniej w sklepie Zajrzyjcie tam również

      Komentarz


      • #18
        Jeżeli coś to polecałbym jakieś japońskie seiko - wysoka jakość w dobrych pieniądzach. Nie zapomnijcie tylko, że taki prezent trzeba jakoś ładnie zapakować i wręczyć Polecam zainwestować w prezentowe torby papierowe - dostaniecie takie chociażby tutaj -

        Komentarz


        • #19
          Wybrałbym ten pierwszy, bardziej mi się podoba, jest wg mnie bardziej elegancki

          ______________________

          Komentarz


          • #20
            Prezent to zawsze ciężki, przynajmniej jak dla mnie temat. Miałam ostatnio wielki problem z urodzinami mojego męża. On zawsze obdarowuje mnie bardzo ciekawymi prezentami, więc też chce sprawić mu coś miłego. Na szczęście miałam też trochę oszczędności, by kupić mu jakiś bardzo fajny zegarek. Na stronie zakupiłam model z jego ulubionym kolorem. Myślę, że się ucieszy!

            Komentarz


            • #21
              Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie... Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi pomóc...

              Komentarz


              • #22
                A co myślicie, żeby popytać w tym obszarze znajomych? Będzie to według Was dobre rozwiązanie?

                Komentarz


                • #23
                  Moim zdaniem najlepiej postawić na jakiś niebanalny zegarek, na przykład taki z drewna To najnowszy trend, który mnie osobiście zachwycił. Sama zamówiłam sobie zegarek od i powiem Wam, że jest naprawdę piękny! Wykonany jest świetnie, zresztą to najlepszej jakości polskie drewno. I pasuje do wszystkich stylizacji!

                  Komentarz


                  • #24
                    Drewniany zegarek to taka chwilowa moda, najlepiej postawić na klasyczny, solidny zegarek, który zawsze będzie modny, taki jak te tutaj Poza tym wątpię, żeby mężczyznom podobały się drewniane zegarki...

                    Komentarz


                    • #25
                      Moim zdaniem rzeczywiście najlepiej jest kupować takie rzeczy przez internet, bo można znaleźć naprawdę bardzo fajne promocje. Ze swojej strony jeśli chodzi o zegarki damskie mogę polecić zajrzeć na . Znajdziecie tam naprawdę bardzo ciekawe propozycje, które ja wykorzystałem na prezent dla swojej żony. Z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę i myślę, że warto skorzystać z ich oferty

                      Komentarz


                      • #26
                        Według mnie ta pierwsza opcja jest zdecydowanie lepsza i to na nią bym się zdecydowała.

                        Komentarz


                        • #27
                          A podobają się Wam ? Mogą być wykonane w nowoczesnym stylu oraz w tradycyjnym. Mi się podobają szczególnie te z podświetleniem LEDowym

                          Komentarz


                          • #28
                            A może smartwatch? To dobre rozwiązanie nie tylko dla dziecka.

                            Komentarz


                            • #29
                              Moim zdaniem, ten pierwszy! Jak dla mnie jest bardziej elegancki, stylowy i tak klasyczny! ja bym dokupiła do tego portfel, będzie szykownie i z klasą. Zamówiłam, na urodziny brata, portfel ze strony i na prawdę przypadł mu do gustu. stwórz może taki zestaw, a mąż będzie wniebowzięty!
                              Ostatnio edytowany przez karolinkaka; 04.03.2019, 20:45.

                              Komentarz


                              • #30
                                Nie ma co szaleć. Da się kupić tanio zegarek.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X