Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie gadżety reklamowe możecie polecić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Z gadżetów to polecam długopisy. Zawsze ma się je przy sobie, są użyteczne i bardzo łatwo je zaprojektować
    ----------------------------
    Ostatnio edytowany przez Moonsoon; 31.07.2017, 00:35.

    Komentarz


    • #77
      Duży wybór praktycznych gadżetów można znaleźć w nowym katalogu , a poza zwykłymi gadzetami mają też odzież reklamową i robią nadruki z logo.

      Komentarz


      • #78
        Ja może polece nie gadżety ale fajny sposób na reklame swojego biznesu. Są to różne konkursy i loterie promocyjne. W ten sposób możecie się nawet pozbyć niechcianych gadżetów reklamowych, oferując je jako nagrody w konkursie. Do tego warto też skorzystać z usługi SMS Premium oferowanej przez firmę .

        Komentarz


        • #79
          Generalnie bardzo fajne jest coś bardzo oryginalnego co jakoś wyjątkowo zapada w pamięć . Zawsze jak dostanę jakieś reklamówki to zapamiętuję właśnie takie rzeczy ^^.


          ____________

          Komentarz


          • #80
            A ja polecę Wam jeszcze banery/billboardy z plandeki - świetnie wyglądają i przyciągają wzrok!

            Komentarz


            • #81
              Myślę że sklepy i wypożyczalnie czy warsztaty powinny postawić na spersonalizowane pokrowce , to są gadżety które poprawiają wizerunek firmy, są fajną reklamą a jednocześnie sprawiają wrażenie że wszystko jest idealnie uporządkowane, a to budzi zaufanie klientów.

              Komentarz


              • #82
                d

                A może warto w tym temacie popytać znajomych? Według mnie to jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy

                Komentarz


                • #83
                  Fartuchy z logiem

                  Zastanawiam się nad zainwestowaniem w fartuchy z logiem mojego gabinetu. Do tej pory mieliśmy zwykłe, białe. Wydaje mi się, że taka inwestycja przyniesie mi dużo korzyści i podniesie prestiż kliniki. Co myślicie?

                  Komentarz


                  • #84
                    Jezeli chodzi o profesjonalna reklame w firmie to moge polecic jeszcze coś innego, mianowicie filmy reklamowe, spoty telewizyjne, a także krótkie filmiki tworzone na potrzeby wizytówki waszego biznesu. Takie coś jest mega popularne. Tylko trzeba wiedzieć gdzie uderzyć. Ja polecam doświadczonych filmowców od

                    Komentarz


                    • #85
                      Jak chodzi o , to ja lubię takie z wyższej półki, eleganckie długopisy, pendrive, nawet galanteria skórzana. Tego na pewno klient nie wyrzuci do kosza.

                      Komentarz


                      • #86
                        Pendrive to najlepsze rozwiązanie. I najbardziej praktyczne.

                        Komentarz


                        • #87
                          O, wielkie dzięki Z całą pewnością przydadzą mi się te informacje

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X