Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak odnowić jadalnię

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak odnowić jadalnię

    Cześć. Totalnie nie znam się na dekoracji wnętrz. Zastanawiam się w jaki sposób można nieco rozweselić jadalnię. Pomieszczenie jest dość ciemne i smutne.

  • #2
    Może dobrym pomysłem byłyby jakieś kolorowe dodatki?
    Możesz sobie zerknąć tutaj:

    W sklepie Black Red White jest spory wybór kolorowych podkładek. Dzięki temu możesz za niewielką cenę praktycznie całkowicie odmienić wystrój wnętrza. NIe kosztuje to wiele, poza tym jak przestanie Ci się podobać dana podkładka to możesz bez żalu wymienić ją na inną.
    Ta jest bardzo fajna:

    Komentarz


    • #3
      Takie podkładki są całkiem ok, chociaż akurat ta ze zdjęcia za bardzo mi się nie podoba. W jadalni ogólnie rzecz biorąc warto pamiętać również o odpowiedniej . Urozmaiceniem może być w kolei jakaś fajna grafika albo obraz na ścianie.

      Komentarz


      • #4
        Dobór koloru ścian i akcentów pod postacią naklejek rozwiąże sytuację.

        Komentarz


        • #5
          U mnie w jadalni bardzo dobrym pomysłem było wstawienie kominka. Dzięki temu panuje tam bardzo miła, rodzinna atmosfera. Na początku kominek miał być w salonie, ale nie bardzo było gdzie go tam wstawić, bo jednak na głównej ścianie jest telewizor i nie było miejsca.
          A że kupiliśmy elektryczny ze sklepu to mogliśmy dać go gdzie chcieliśmy.
          Pomysł z jadalnią był genialny, bo wcześniej wydawała się taka trochę pusta, za to teraz jest tam naprawdę cudownie. Teraz włączamy go, gdy jemy wspólne obiady czy kolacje, a także będzie działał podczas wieczerzy wigilijnej, obok postawi się choinkę... będzie pięknie.

          Komentarz


          • #6
            Najpewniej przez nową farbę i nowe meble

            Komentarz


            • #7
              Czasami wystarczy nowy wazon i świeże kwiaty, żeby zmienić wygląd jadalni. Nie zaszkodzi również designerski obraz czy plakat.

              Komentarz


              • #8
                Może na początek spróbuj posprzątać pokój. Możesz wymalować ściany, a np. dywan zawieść do specjalnej pralni Spróbuj przestawić meble, a na ścianie możesz powiesić jakiś obraz. Jakieś dodatki i można mieć fajne wnętrze.

                Komentarz


                • #9
                  Nam się udało już w końcu odnowić jadalnię Na święta postawimy jeszcze na stole i efekt będzie pełny

                  Komentarz


                  • #10
                    Dla mnie czasu do świąt zostało jeszcze duzo, nawet nie mysle o wystroju.

                    Komentarz


                    • #11
                      Żeby ożywić wnętrze można zastosować modne ostatnio tapety czy fototapety. U siebie w salonie i jadali położyłam tapetę, którą zakupiłam przez internet na stronie i jestem bardzo zadowolona. Największym problemem był wybór jednej tapety z całej gamy. Do tego wybrałam materiał taki, żeby można było go łatwo zmywać bo posiadam dzieciaki, które często lubią odcisnąć swoje brdune łapki na ścianach. Delikatny wzorek na tapecie dodaje pokojom uroku i trochę je ożywia.
                      Ostatnio edytowany przez kinia1976; 16.11.2015, 11:55.

                      Komentarz


                      • #12
                        Najlepiej byłoby postawić na jakieś ciekawe dodatki, żeby ożywić wnętrze i nadać mu ciekawego charakteru. Mi ostatnio spodobały się takie , które mogłyby dość interesująco zmienić wystrój przy odpowiednim dobraniu. Przynajmniej mi się to spodobało.

                        Komentarz


                        • #13
                          Gdybym miała teraz odnawiać sypialnię to na pewno dodałabym jakieś elementy bardziej orientalne - typu malowane podkładki czy makatki, misy z gliny.

                          Komentarz


                          • #14
                            zakup nowych takich pięknych krzeseł byłby idealny jeżeli chcecie odnowić i odświeżyć jadalnie. Goście będą chwalić wygodne i super wygląd.

                            Komentarz


                            • #15
                              Najprostszym sposobem na odnowienie jadalni jest wymiana stołu i krzeseł: . Do tego parę nowych dodatków i pomieszczenie wygląda w zupełnie inny sposób!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X