Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak odnowić jadalnię

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • AnnaSobot
    odpowiedział(a)
    Czasem wystarczy kupić nowe lampy i już pomieszczenie wygląda inaczej. Oczywiście oświetlenie musisz dobrać do ogólnego charakteru wnętrza. Jeśli zdecydowałeś się na styl skandynawski, mogę Ci polecić sklep, gdzie kupisz dobrej jakości - pufadesign.pl. Sama kupowałam je tam kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona

    Zostaw komentarz:


  • FrankieeFran
    odpowiedział(a)
    Każde pomieszczenie można bardzo łatwo odmienić bez generalnego remontu i wymiany wszystkich mebli. Wystarcza w sumie niewielkie lecz gustowne dodatki. Na stronie możecie zamówić całkiem porządne dywany w dosłownie outletowych cenach. A taki dywan to nie tylko praktyczne ale i ciekawe dekoratorskie rozwiązanie

    Zostaw komentarz:


  • dariamala1
    odpowiedział(a)
    Jadalnia: aranżacje tego pomieszczenia zależą często od wielkości mieszkania. W dużych domach na jadalnię przeznacza się osobne pomieszczenia lub obszerne fragmenty salonu. Ze względu na zróżnicowanie funkcjonalne poszczególnych zakątków, ciekawa aranżacja jadalni może nastręczać trudności.
    rwa kulszowa rehabilitacja

    Zostaw komentarz:


  • ptyś
    odpowiedział(a)
    Jeśli pomieszczenie jest ciemne i smutne, to może pomyślcie o przemalowaniu kuchni? Moje ściany są pomalowane farbą kredową, którą kupiłam na . Prezentuje się znacznie lepiej niż zwykła farba, bo dzięki niej udało nam się uzyskać efekt delikatnego cieniowania To wszystko sprawiło, że kuchnia nabrała cudownego, rustykalnego charakteru!

    Zostaw komentarz:


  • Szarlotka
    odpowiedział(a)
    Najlepiej zrobić tak, żeby nie tylko się podobało, ale i żeby zmieścić się w założonym budżecie. Odnowienie jadalni to dla każdego może znaczyć zupełnie co innego, ale mogę ci podrzucić kilka fajnych inspiracji -

    Zostaw komentarz:


  • Małgorzata8
    odpowiedział(a)
    ja właśnie kończę urządzanie nowego mieszkania i w związku z tym, ze będą to nasze pierwsze święta w mieszkaniu w to chce, żeby wszystko było idealne. Kupuję masę różnych dekoracji, wszystko tak żeby do siebie pasowało. Chionke to pewnie kupię przed świętami, żeby w wigilię unosił się taki piękny zapach.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    Najprostszym sposobem na odnowienie jadalni jest wymiana stołu i krzeseł: . Do tego parę nowych dodatków i pomieszczenie wygląda w zupełnie inny sposób!

    Zostaw komentarz:


  • Selma
    odpowiedział(a)
    zakup nowych takich pięknych krzeseł byłby idealny jeżeli chcecie odnowić i odświeżyć jadalnie. Goście będą chwalić wygodne i super wygląd.

    Zostaw komentarz:


  • systemma
    odpowiedział(a)
    Gdybym miała teraz odnawiać sypialnię to na pewno dodałabym jakieś elementy bardziej orientalne - typu malowane podkładki czy makatki, misy z gliny.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Najlepiej byłoby postawić na jakieś ciekawe dodatki, żeby ożywić wnętrze i nadać mu ciekawego charakteru. Mi ostatnio spodobały się takie , które mogłyby dość interesująco zmienić wystrój przy odpowiednim dobraniu. Przynajmniej mi się to spodobało.

    Zostaw komentarz:


  • kinia1976
    odpowiedział(a)
    Żeby ożywić wnętrze można zastosować modne ostatnio tapety czy fototapety. U siebie w salonie i jadali położyłam tapetę, którą zakupiłam przez internet na stronie i jestem bardzo zadowolona. Największym problemem był wybór jednej tapety z całej gamy. Do tego wybrałam materiał taki, żeby można było go łatwo zmywać bo posiadam dzieciaki, które często lubią odcisnąć swoje brdune łapki na ścianach. Delikatny wzorek na tapecie dodaje pokojom uroku i trochę je ożywia.
    Ostatnio edytowany przez kinia1976; 16.11.2015, 11:55.

    Zostaw komentarz:


  • DentKa
    odpowiedział(a)
    Dla mnie czasu do świąt zostało jeszcze duzo, nawet nie mysle o wystroju.

    Zostaw komentarz:


  • Samip
    odpowiedział(a)
    Nam się udało już w końcu odnowić jadalnię Na święta postawimy jeszcze na stole i efekt będzie pełny

    Zostaw komentarz:


  • piotrek26
    odpowiedział(a)
    Może na początek spróbuj posprzątać pokój. Możesz wymalować ściany, a np. dywan zawieść do specjalnej pralni Spróbuj przestawić meble, a na ścianie możesz powiesić jakiś obraz. Jakieś dodatki i można mieć fajne wnętrze.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    Czasami wystarczy nowy wazon i świeże kwiaty, żeby zmienić wygląd jadalni. Nie zaszkodzi również designerski obraz czy plakat.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X